Γενικά Eνα μικρό βίντεο του Πέτρου του Μέγα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης joanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

joanna

PB New Member
Εγγραφή
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
71
Πόλη
Αυλώνας
ένα μικρό βίντεο του Πέτρου του Μέγα
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
?0eqqklUfCdo"]
 
Πολύ όμορφος ο Πέτρος σου Joanna, να τον χαίρεσαι! Είναι γλυκός και έχει θαυμάσια χρώματα! Ευχαριστούμε!
 
Ειναι πολυ ομορφος! Nα τον χαιρεστε!

Και αν και αρχικα με μπερδεψε για το πιο ειδος ειναι μιας και το κοκκινο δεν φαινοταν καθαρα στις φωτο και το εβλεπα για μωβ νομιζω πως προκειται για εναν red lored amazon και οχι για blue fronted.

Ιωαννα ειδα επισης και τις φωτογραφιες του και παρατηρησα οτι δεν εχει ουτε ενα παιχνιδι στο κλουβι του και ο,τι το ραμφος του ειναι αρκετα μακρυ.

Αν ειχε ξυλινα παιχνιδια να διαλυει θα κρατουσε το ραμφος του σε φορμα. Τωρα ισως χρειαστει να του το λιμαρει λιγο καποιος πτηνιατρος. 😉
 
Είναι αλήθεια! Τα διαλύει όλα τα παιχνίδια. Θέλει καινούργια. Και θα τον πηγαίναμε σήμερα μαζί με της Στέλλας τον Κωστάκη, αλλά κάτι μας έτυχε.. Περιττό να πω ότι όταν είναι σε ξένο περιβάλλον δεν το κλείνει το στόμα του και ο κτηνιάτρος "χαζεύει" με τον Πέτρο.
 
ναι, και τη Λαμπρούλα, το δικό μου το Ζακό, μαύρη ζήλεια. έχω τρία καταπληκτικά βιντεάκια και προσπαθώ να τα ανεβάσω. Θα σκάσετε στα γέλια. το Lovebird σου είναι πολύ όμορφο. είχαμε κι εμείς πιο παλιά ένα κίτρινο με κόκκινα μάγουλα και του είχαμε μάθει δύο λέξεις κύριε και πέτρο κι εγώ κοιμόμουν με αυτό τα μεσημέρια.
 
Ο Πέτρος είναι πολύ ζηλιάρης. Αστα να πάνε. Ζηλεύει ειδικά οποιαδήποτε παρουσία δίπλα στη μαμά μου. Να σου ζήσουν τα πουλάκια σου!
 
Back
Top