Γενικά E-shop με προιόντα για καναρίνια

Εμμανουήλ

PB New Member
Εγγραφή
24 Ιουν 2009
Μηνύματα
106
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα σας, μετά το καλοσώρισμα είναι η πρώτη φορά που σας γράφω. Ενα μεγάλο μπράβο στον δημιουργό της σελίδας και τους συντονιστές είναι πραγματικά τέλεια. Τώρα θέλω να σας ρωτήσω το εξης:ψάχνοντας να βρω μια εταιρεία για προιόντα μέσω internet βρήκα αυτήν kiklos.info, αυτό που θέλω να μάθω είναι εαν παραγγείλης απο εκεί τα προιόντα έρχονται απο την Γερμανία, γιατί είδα οτι έχει διεύθυνση απο εκεί,ή απο την Ελλάδα πχ, Αθήνα.
Έχετε να μου προτείνετε και εσείς κάποιο άλλο site και εντυπώσεις.
Σας ευχαριστώ πολύ;)
 
πολυ καλο να παραγγειλης αφοβα!
δες και αυτο
https://culpret.gr/
 
Απο μια τηλεφωνικη συνομιλια που ειχα μαζι τους για μια παραγγελεια, μου ειπαν οτι εχουν κι εδω πραγματα.Αν τα εχουν εδω εχει καλος, αλλιως τα φερνουν απ εξω και μετα μας τα στελνουν κι εμας.Απ'οτι καταλαβα καποια αποθηκη εχουν εδω.:)
 
Ευχαριστώ πολύ παίδες. Την Culpret την είδα αλλά απο οτι κατάλαβα πρέπει να είναι μόνο για χονδρική;Δεν έχει ούτε τιμές αλλά ούτε και κάποιο πεδίο για να γραφτείς. Γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό;Βασικά με ενδιαφέρει να μάθω απο το Kiklos τα προιόντα απο που έρχονται, αν και μάλλον θα γίνεται οπώς λέει ο teo. Εαν γνωρίζει κάποιος άλλος ας μας πει.Thanks 😉
 
απο οτι γνωριζω ο (κικλος) εχει υποκαταστηματα και στην ελλαδα
αλλα οσοι κανουν παραγγελια απο το ιντερνετ γνωριζω οτι δεν ειχε ποτε κανεις κανενα προβλημα μιλαω παντα για τον (κικλο)
για τα αλλα σαιτ μεσω ιντερνετ δεν εχω αποψη και δεν μπορω να σου πω
 
Παίδες να σας ρωτήσω κάτι ακόμα, βρήκα ενα ακόμα e-shop με πολλά προιόντα λέγεται ornitalia απο εκεί έχει πάρει κανείς σας; Τα προιόντα σε αυτό απο που έρχονται;Thanks
 
Έχοντας ψωνίσει και απο τα δύο μπορώ να πώ μόνο καλά λόγια. Πιο γρήγορο στην παράδοση όμως ήταν η ornitalia.
 
η εταιρεια κiklos ειναι πολυ καλη αλλα αργει λιγο στην παραδοση των παραγγελιων.
 
Έχοντας ψωνίσει και απο τα δύο μπορώ να πώ μόνο καλά λόγια. Πιο γρήγορο στην παράδοση όμως ήταν η ornitalia.
λογικο αφου ειναι διπλα σου εχει εδρα των αλιμο
ρωτα και εμενα ομως;
 
Η kiklos μου παρεδωσε την περασμενη εβδομαδα 4 προσοψεις αντικαταβολη χωρις κανενα προβλημα εκτος απο μια μικρη καθηστεριση λογω ταχυδρομειου <οχι κουριερ > και εχει αποθηκη στην Κηφισια. Εαν τα ειδη της παραγγελιας τα εχει στοκ καλως εαν οχι ερχονται απο την εδρα της στην Γερμανια. Ειναι καλο να ξερεις τι θα πληρωσεις πριν παραγγειλης.



Αμεσως μετα την παραγγελεια περνεις απαντηση με αναλυση ειδων και τελικο ποσο πληρωμης μαζι με τα ταχυδρομεικα.
 
Και οι προσοψεις πολυ καλης ποιοτητας και σε προσεγμενη συσκευασια. Με δυο λεξεις εμεινα ευχαριστημενος. Καλο βραδυ.
 
Έχω παραγγείλει από την κύκλος και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Η culpet βρε παιδιά είναι μόνο για χονδρική σε καταστήματα από ότι βλέπω. Πως μερικοί αγοράσατε από αυτή; Μήπως πήγατε στο pet shop που ψωνίζεται και παραγγείλατε μέσω αυτού;
 
Έχω παραγγείλει από την κύκλος και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Η culpet βρε παιδιά είναι μόνο για χονδρική σε καταστήματα από ότι βλέπω. Πως μερικοί αγοράσατε από αυτή; Μήπως πήγατε στο pet shop που ψωνίζεται και παραγγείλατε μέσω αυτού;
στελνεις με mail την παραγγελεια σου <email removed>
γραφοντας κωδικους και ποσοτητα μινιμουμ ποσο 70Ε
οταν ειναι ετοιμη θα επικοινωνησουν μαζι σου και θα κανεις καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμο που θα σου δωσουν μετα απο 1-2 ημερες θα παραλαβεις με μεταφορικη
 
https://culpret.gr/
και πος ξερεις τη θα πληροσεις αφου δεν βλεπω πουθενα τιμη;
μηπος ζητας και σου στελνουν καταλογο; 😕
 
Το toulias-eshop.gr και εμένα καλό μου φαίνεται. Πάντως εγώ έκανα παραγγελία στο kiklos και έκανε 2 εβδομάδες να μου έρθει. Εκτός αυτού αντι για το muta-vit που είχα παραγγήλει μου φέρανε nekton-bio (το οποίο δεν ξέρω και τι είναι)Το θέμα είναι οτί εδώ τα πετ δεν πουλάνε άλλες τροφες εκτός απο της χύμα και δεν ξερω τι να κάνω.
 
Το toulias-eshop.gr και εμένα καλό μου φαίνεται. Πάντως εγώ έκανα παραγγελία στο kiklos και έκανε 2 εβδομάδες να μου έρθει. Εκτός αυτού αντι για το muta-vit που είχα παραγγήλει μου φέρανε nekton-bio (το οποίο δεν ξέρω και τι είναι)Το θέμα είναι οτί εδώ τα πετ δεν πουλάνε άλλες τροφες εκτός απο της χύμα και δεν ξερω τι να κάνω.
το nekton-bio ειναι πολυβιταμινες με αμινοξεα μπορεις να το χορηγησης και κατα την περιοδο της πτερορροιας
 
Back
Top