Γενικά E-shop με προιόντα για καναρίνια

Το toulias-eshop.gr και εμένα καλό μου φαίνεται. Πάντως εγώ έκανα παραγγελία στο kiklos και έκανε 2 εβδομάδες να μου έρθει. Εκτός αυτού αντι για το muta-vit που είχα παραγγήλει μου φέρανε nekton-bio (το οποίο δεν ξέρω και τι είναι)Το θέμα είναι οτί εδώ τα πετ δεν πουλάνε άλλες τροφες εκτός απο της χύμα και δεν ξερω τι να κάνω.

Φίλε μου αυτό που σου στείλανε είναι καλύτερο από αυτό που παρηγγειλες, άλλο βέβαια θέμα ότι δεν σου έστειλαν αυτό που ζήτησες.
 
να αναφερω επισης οτι η culpret και ο kiklos ειναι 2 απο τα e-shop με τους περισσοτερους κωδικους προιοντον για τους μικρους φιλους κοινος βρισκεις τα παντα εκει
 
Υπάρχει κάποιο άλλο e-pet shop εκτός από αυτά τα τρία που ξέρουμε; Καλό θα ήταν όποια φίλη ή φίλος να μας ενημερώσει.

Ευχαριστώ
 
Αγαπητοί φίλοι μπήκε κανείς πρόσφατα στο kiklos γιατί στο shop δείχνει ότι δεν είναι διαθέσιμο. Έχω κάνει παραγγελία από Τρίτη αλλά ακόμα τίποτα και καμία ειδοποίηση πλην του αρχικού μυνηματος με τα στοιχεία της παραγγελίας. Μήπως γνωρίζει κάποιος τηλέφωνο επικοινωνίας;
 
Οταν μπεις στην σελιδα που σου δινη ο Φραγκισκος πατησε εκει που λεει ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ αλλα χρειαζονται τουλαχιστον δυο εβδομαδες για να παραλαβης την παραγγελια σου.
 
Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση. Επικοινώνησα ήδη στο κινητό που βρήκα αλλά αυτός που απάντησε (πιθανόν ο αντιπρόσωπος) μου απάντησε με σπαστά ελληνικά ότι βρίσκεται στη Γερμανία "για να δει κάτι πουλιά" και θα επιστρέψει Κυριακή για να αρχίσει να πακετάρει τις αποστολές.
 
Μπραβο Νικο καλα εκανες και μας ενημερωσες γιατι και εγω περιμενω καποια πραγματα να μου στειλη. Πραγματι αυτος που σου μιλησε με τα σπαστα ελληνικα μου πρεπει να ειναι ο αντιπροσωπος γιατι ο ιδιος μου ειχε απαντηση σε ενα τηλεφωνημα που ειχα κανει
 
Back
Top