Γενικά E-shops για online αγορές τροφών

sakistsele

PB New Member
Εγγραφή
22 Νοε 2008
Μηνύματα
4
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Γεια σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς από σας κάποιο καλό pet - shop, με λογικές τιμές, να είναι εξυπηρετικοί, να γνωρίζουν και να αγαπούν τους παπαγάλους.
 
Υπαρχουν αρκετα ελληνικα e shop πλεον. Μπες, συγκρινε τιμες και διαλεξε αυτο που συμφερει την τσεπη σου.
 
Μπορείτε να δώσετε ονόματα, δεν υπάρχει πρόβλημα, να πληροφορούμαστε και οι υπόλοιποι.
 
Μερικά on line καταστήματα είναι:
1 Το zoopolis pet shop
2. Το Kanarien House
3. ornitalia
4. To Birdmarket
Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλα και παρακαλώ να γραφούν... εσύ δεν έχεις παρά να διαλέξεις αυτό που σου αρέσει, στην καλύτερη τιμή και στο χρόνο που σου είναι απαραίτητο.
 
Aν κάποιος αντιμετώπισε οποιοδήποτε πρόβλημα σε κάποιο από τα προαναφερθέντα η κάποιο ανταποκρίθηκε άψογα στην παραγγελία, χρόνο παράδοσης κλπ., αξίζει να αναφερθεί.
 
Aν κάποιος αντιμετώπισε οποιοδήποτε πρόβλημα σε κάποιο από τα προαναφερθέντα η κάποιο ανταποκρίθηκε άψογα στην παραγγελία, χρόνο παράδοσης κλπ., αξίζει να αναφερθεί.

Με αφορμή το συγκεκριμένο post αναφέρω χωρίς να αποτελεί φυσικά διαφήμιση ότι προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από εξυπηρέτηση και ευγένεια προσωπικού μέχρι και ποιότητα προϊόντων από
karderines.gr
pet4u
kanarien haus

Δεν εκφέρω γνώμη για τα υπόλοιπα καθώς δεν τα έχω χρησιμοποιήσει αλλά σέβομαι και λαμβάνω υπόψη την κριτική καταξιωμένων εκτροφέων που τα ανέφεραν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: adreas
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
Η αναφορά κάποιων e-shop δεν έγινε για κανέναν άλλο λόγο, πέραν της ενημέρωσης των μελών(όπως ζητήθηκε).
Ο καθένας απο εμάς που βάζει το χέρι στην τσέπη, έχει κάθε δικαίωμα σαν πελάτης να κάνει την κριτική του και να έχει την προσωπική του γνώμη για το εμπορικό κατάστημα που συναλλάσσεται.
 
Να πω κι γω ότι είχα παραγγείλει την κλούβα μου πριν 3 χρόνια από το Pet4u και ήρθε αυθημερόν και χωρίς μεταφορικά! Και στο κατάστημα που έχω πάει είναι ευγενέστατοι και εξυπηρετικότατοι με πολύ ανταγνωνιστικές τιμές, όλα περιποιημένα και καθαρά όλα!

Επίσης έχω κάνει παραγγελία και από το BirdMarket απλά πήγα από το κατάστημα και πήρα τα προιόντα γιατί μου την δίνουν τα μεταφορικά και δε θέλω να πληρώνω! 😛 Αλλά και εκεί εξυπηρετικότατοι και όλα πάρα πολύ καθαρά και περιποιημένα επίσης!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns

Σχετικά θέματα

Back
Top