Φροντίδα Fotos από εναλλακτικό τρόπο φροντίδας zebra finch

πολυ καλο... Τα πουλια θα το ευχαριστιουντε... Εγω ενα κλουβι ειπα να εβαζα στο δωματιο μου και εφαγα κραξιμο
 
2 παλια youtubes απο τα ζεμπρακια

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Στο πρώτο βίντεο, φαντάζομαι η κοπελιά που κολυμπάει ειναι η Delilah? 😛
 
οδυσσεα εισαι απιθανος. Νομιζω οτι πρεπει να... κοβεις εισιτηριο σε οσους ερχονται σπιτι. συγχαρητηρια οχι μονο για την ιδεα αλλα και για το οτι κρατας καθαρο τον χωρο σου!
 
Πολύ όμορφα βιντεάκια και στο πρώτο ο μικρούλης που κάνει μπάνιο είναι ένας κούκλος 😛. Και η μουσική επένδυση και στα δυο βιντεάκια φανταστική
 
Πολυ ομορφα βιντεακια!
ομορφοι οι πρωταγωνιστες! Καταπληκτικη η μουσικη επενδυση! Ταλαντουχος ο σκηνοθετης! 😛
 
Μπράβο Οδυσσέα. Πραγματικά χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους που δείχνουν την αγάπη τους στα ζώα με κάθε τρόπο.
Συγχαρητήρια και πάλι
 
Μπράβο σου Οδυσσέα, να τα χαίρεσαι! Εμένα μ'άρεσε το ζεμπράκι στο μπανάκι του, που ήταν διστακτικό στην αρχή & μετά το απόλαυσε, φτερούγιζε συνέχεια μέχρι που πέταξε & ανέβηκε στην ψηλή φωλίτσα του! Να σου ζήσουν!
 
Φιλαράκο συγχαρητηρια... Ευτυχισμενα πουλακια... Οι διαστασεις του κλουβιου πόσες ειναι; Μπορει αν μπει και χώρισμα στη μεση για ζευγαρώστρα;😀! Επίσης εισαι και electric τυπος οπότε +1 μπραβο! Να σου ζήσουν! Να τα χαίρεσαι!
 
Εισαι απιστευτος. Εγω το εκανα με τα καναρινια μου πριν καμια 10 χρονια αλλα κοντεψα να ψαχνω εγω για δωματιο, λογο της μητερας μου😱.Χιλια Μπραβο
 
Φιλαράκο συγχαρητηρια... Ευτυχισμενα πουλακια... Οι διαστασεις του κλουβιου πόσες ειναι; Μπορει αν μπει και χώρισμα στη μεση για ζευγαρώστρα;😀! Επίσης εισαι και electric τυπος οπότε +1 μπραβο! Να σου ζήσουν! Να τα χαίρεσαι!

Λοιπον οι διαστασεις ειναι της κλασσικης δεκαπλης ζευγαρωστρας ντοναλντ, με φωλιες, ταιστρες και γενικα ενα set-up sponsored by Electric :D
 
Back
Top