Γενικά H Κούκυ τρώγοντας ποπ κόρν

Ααα πως το έχασα το post αυτό τώρα το είδα.Λοιπόν κούκλα και υγιέστατη φαίνεται. Κάτι για συμπεθεριά άκουσα; Για ενημερώστε με μη τρέχω τελευταία στιγμή για κοστούμι. 😛
 
Μάλλον από μεγάλη αγάπη των γονειών και δυσκολία αποχωρισμού, χάλασε το συνοικέσιο Μαρία! 😛
Μήπως ο δικός σου γαμπρός λειτουργεί εκτός έδρας οπότε η νύφη βρήκε αντικαταστάτη; 😛
 
:)Τι πανεμορφη κουκλιτσα ειναι αυτη. Να την χαιρεσαι μαιρη!
 
Να σου πω την αλήθεια, θά'θελα να παίρνει σειρά και το δικό μας, αλλά δεν είμαι σίγουρη για το φύλο του. Δεν κάναμε ακόμα εξέταση dna. Προς το παρόν λέμε ο Torres.
 
ρε γμτ.. Ουτε εγω ειμαι σιγουρος για το φυλο του. Γι αυτο στην αρχη τον ελεγα πιπι
μπας και στη πορεια μου προκυψει κοριτσι.. Αυτος διαλεξε το πιπικος..
οποτε λεω για να το κανει.. Κατι θα ξερει..😱τωρα στη πορεια αν μου προκυψει θυληκο.. Ε τι να κανουμε.. Παλι θα το αγαπαω
 
Παιδιά, το ειχα ξαναβάλει κ σε αλλο ποστ αλλα δεν πειράζει, μαλλον δε το ειδατε. Επισκευτητε αυτο το λινκ και θα ειναι πολυ ευκολο με τις εικονες να καταληξετε αν ειναι θυληκο η αρσενικο το ζακουδάκι σας! Visual gender determination for African Grey parrots
 
ρε γμτ.. Ουτε εγω ειμαι σιγουρος για το φυλο του. Γι αυτο στην αρχη τον ελεγα πιπι
μπας και στη πορεια μου προκυψει κοριτσι.. Αυτος διαλεξε το πιπικος..
οποτε λεω για να το κανει.. Κατι θα ξερει..😱τωρα στη πορεια αν μου προκυψει θυληκο.. Ε τι να κανουμε.. Παλι θα το αγαπαω
Δηλαδή χάνω τον γαμπρό μου;Δε θα γίνω πεθερά 😱😛
 
Back
Top