Φροντίδα Hagen Vision Large Bird Cage, ένα hi tech κλουβί!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
@ilie mp αυτο που βλεπεις ειναι ενα κλουβι κ οχι δυο κολλημενα ειναι συγκεκριμενα το vision m02 double weight 😉

Δες εδω +7 ευρω μεταφορικα η βαζεις και κατι αλλο, το κανεις 70 και σου ερχεται δωρεαν
@takis1964 τους εστειλα μνμ☹ δν εχουν την ψιλη εκδοση..σας λεω εχω ψαξει παντου κλαψ κλαψ κλαψ ☹
 
Vision Cage M02 pour les Oiseaux 61x38x88 cm


Articles
EUR 61,99
Frais de livraison estimés
EUR 26,10
Montant total estimé
EUR 88,09

Καλοριζικο👍
 
@takis1964, Καλααα εεε ταυτοχρονα κ μολις το βρηκα στο γερμανικο αμαζον κ το πιο μεγαλο 90 ευρω χωρις μεταφορικα κ ψαχναμε με την @ilie mp αν οντως ειναι αληθειααα γιουχουυυ🙂
 
Καλααα εεε ταυτοχρονα κ μολις το βρηκα στο γερμανικο αμαζον κ το πιο μεγαλο 90 ευρω χωρις μεταφορικα κ ψαχναμε με την @ilie mp αν οντως ειναι αληθειααα γιουχουυυ🙂
γιουχουυυ🙂
Μολις κανεις login κ βαλεις την χωρα που θα παει αμεσως μπαίνουν τα μεταφορικα, προφανως μπηκες σαν επισκέπτρια🙄 και σε περασε Γερμανιδα :D
 
γιουχουυυ🙂
Μολις κανεις login κ βαλεις την χωρα που θα παει αμεσως μπαίνουν τα μεταφορικα, προφανως μπηκες σαν επισκέπτρια🙄 και σε περασε Γερμανιδα :D
Εμ εχουμε εδω ολοκληρο χακερ κ μας κρυβοσουν πουλακι μου.. Δν σε ρωταγα εξαρχης😛
 
Ε ειμαστε σε κατι χρησιμοι και εμεις οι αντρες!
Vision Cage L12 pour les Oiseaux 75x38x92 cm
Articles
EUR 93,32
Frais de livraison estimés
EUR 37,49
Montant total estimé
EUR 130,81

επισης οταν βλεπει Ελλαδα το αμαζον βαζει 24% φπα
 
Ομορφα κλουβια οντως.. Τη σχαρα για να την καθαρισεις πρεπει να ανοιξεις τελειως τον πατο ομως. Για ημερα πουλακια καλο μου φαινεται, για αγρια θα ημουν επιφυλακτικη.
 
Ομορφα κλουβια οντως.. Τη σχαρα για να την καθαρισεις πρεπει να ανοιξεις τελειως τον πατο ομως. Για ημερα πουλακια καλο μου φαινεται, για αγρια θα ημουν επιφυλακτικη.
Ο πατος αποσπατε ναι οντως απλα το χω συνηθησει εγω λογω του οτι εχω κλουβι χωρις σχαρα.. Αλλα νομιζω μυρα μου οτι σε λιγο θα εχεις κ εσυ ημερα πουλακιααα
 
Τελικα το πηρες το κλουβι;
Οχι ακομα ειμαι εκτος wi fi μολις παω σπιτι ισως κανω παραγγελεια να δω λιγο κ τα οικονομικα μου μην ξεμεινω κ στην αδεια μου ισως το καθυστερισω μεχρι την επομενη πληρωμη μου διοτι περνουν κατευθειαν τα λεφτα μεσω καρτας
 
@Sissy μου απο ποια αποψη το λες;θα ηθελα την αποψη σου
Τώρα συνειδητοποίησα γιατί δεν θα έπαιρνα ένα τέτοιο κλουβί... Ο Μάριος δεν πετάει και του αρέσει να κατεβαίνει στον πάτο αρκετές φορές την ημέρα. Η λεκάνη σε αυτά τα κλουβιά είναι πολύ ψηλή-βαθιά, σίγουρα δεν θα μπορούσε να πιαστεί από κάπου για ν΄ανέβει παρά μόνο αν είχε σκάλα (τις οποίες όμως ποτέ δεν χρησιμοποιεί)...
 
Τώρα συνειδητοποίησα γιατί δεν θα έπαιρνα ένα τέτοιο κλουβί... Ο Μάριος δεν πετάει και του αρέσει να κατεβαίνει στον πάτο αρκετές φορές την ημέρα. Η λεκάνη σε αυτά τα κλουβιά είναι πολύ ψηλή-βαθιά, σίγουρα δεν θα μπορούσε να πιαστεί από κάπου για ν΄ανέβει παρά μόνο αν είχε σκάλα (τις οποίες όμως ποτέ δεν χρησιμοποιεί)...
Καπου ειδα κλουβι με ασανσερ , σε καποιον Σαουδαραβα νομιζω :D Οτι πρεπει για τον Μαριο👍
 
Ναι, όντως είναι και ήταν πάντα ακριβά τα κλουβιά της Hagen. Το 2007 που ξεκίνησε η συζήτηση δεν υπήρχαν στην Ελλάδα. Τώρα πλέον μπορεί κανείς να τα βρει σχετικά εύκολα.

Δεν έχω προσωπική εμπειρία από τη χρήση τους, από όσο γνωρίζω όμως, αυτοί που τα χρησιμοποιούν είναι ευχαριστημένοι.
 
Τώρα συνειδητοποίησα γιατί δεν θα έπαιρνα ένα τέτοιο κλουβί... Ο Μάριος δεν πετάει και του αρέσει να κατεβαίνει στον πάτο αρκετές φορές την ημέρα. Η λεκάνη σε αυτά τα κλουβιά είναι πολύ ψηλή-βαθιά, σίγουρα δεν θα μπορούσε να πιαστεί από κάπου για ν΄ανέβει παρά μόνο αν είχε σκάλα (τις οποίες όμως ποτέ δεν χρησιμοποιεί)...
Διαπίστωσα επίσης (πριν από 2 ημέρες) πως είναι αρκετά βαρύ.
 
Καλησπέρα στην παρεα μετα απο καιρό γράφω πάλι αφου τελείωσα μετα ζευγαρια μου που δωξα το Θεό φέτος πηγα καλα 14 ζευγάρια 2γενες και 108 μικρα αποφάσισα να πάρω το κλουβι μετα από πολύ ψάξιμο και Αγγελίες το βρήκα μεταχειρισμένα και το πήρα. Μετα απο 2μερες κλειβανω λογο τρέλας δικιάς μου άσχετα εάν το κλουβι ήταν σχεδόν καινούργιο Τελικά δεν κάνει για καναρια ουτε για οτιδήποτε που Φεν είναι ήρεμο και δεν πρόκειται να σου φύγει. Σαν κλουβι είναι μια χαρά αλλά για παπαγαλάκι και αυτό μικρό Τελικά μπήκε η Λίνα ενα λαμπερτ που εάν θα το άφηνα θα ήταν συνέχεια κολλημένη επάνω μου και αυτό το λέω γιατί στην αλλαγή και όχι στο νερό ή στο φαγητό που αυτο γίνετε εύκολα και γρήγορα στον πάτο με το που βγει το κλουβι απο κάτω ειναι τελείως γυμνό και εκει εχει μεγάλο θέμα και αυτο είναι το μεγάλο και βασικό για μένα μειονέκτημα
 
Back
Top