Γενικά Lizard vs Yorkshire vs Razza Espaniol vs Japan Hoso

Δημητρη το ελαχιστο 75 εκ που αναφερεις, ενα πολυ καλο κλουβι σε διαστασεις ειναι 1 μετρο με 1,10 που εχεουν οι περισσοτεροι. Εγω τα εχω σε ζευγαρωστρες ωδικων 76Χ46Χ46,5.
 
Δημητρη το ελαχιστο 75 εκ που αναφερεις, ενα πολυ καλο κλουβι σε διαστασεις ειναι 1 μετρο με 1,10 που εχεουν οι περισσοτεροι. Εγω τα εχω σε ζευγαρωστρες ωδικων 76Χ46Χ46,5.
σε ευχαριστώ, Παναγιώτη! Είμαι ανάμεσα στα HUPPE ALLEMAND και στα YORKSHIRE..
όλα τα υπόλοιπα, θα τα πούμε σε λίγες μέρες από κοντά.. Μπανάκι/καφεδάκι στο OASIS👍
 
Δεν ξερω αν θα σε βοηθησω να αποφασισεις αλλα θα προσπαθησω. Εχω εναν αρσενικο 3 χρονων εξαιρετικο πουλι απο καλα αιματα και με φτερωμα σαν μεταξι, το πιο δυνατο σημειο του. Θα ειναι χαρα μου να παει στα δικα σου χερια να δοκιμασεις πανω στην ρατσα. Δυστυχως θηλυκο δεν εχω να σου δωσω αλλα θα προσπαθησω να σου βρω. Μην σε τρομαζει η ηλικια του πουλιου, οι γονεις του τριων χρονων ηταν οταν ηρθαν απο Ιταλια και ο πατερας του μεχρι περυσι 9 χρονων ΣΠΟΡΙΑΖΕ!
 
Δεν ξερω αν θα σε βοηθησω να αποφασισεις αλλα θα προσπαθησω. Εχω εναν αρσενικο 3 χρονων εξαιρετικο πουλι απο καλα αιματα και με φτερωμα σαν μεταξι, το πιο δυνατο σημειο του. Θα ειναι χαρα μου να παει στα δικα σου χερια να δοκιμασεις πανω στην ρατσα. Δυστυχως θηλυκο δεν εχω να σου δωσω αλλα θα προσπαθησω να σου βρω. Μην σε τρομαζει η ηλικια του πουλιου, οι γονεις του τριων χρονων ηταν οταν ηρθαν απο Ιταλια και ο πατερας του μεχρι περυσι 9 χρονων ΣΠΟΡΙΑΖΕ!
..η χαρά και η τιμή, δική μου αγαπητέ Παναγιώτη!
 
Αγαπητέ. Δημητρη μετά την χθεσινή συνάντηση και κουβέντα που είχαμε ωδείο να σου πω ότι είδα και διάβασα και για τα lizard . Και σαν πρώτη γνωριμία έστω και βιβλιογραφική μου άρεσαν! Και με αυτήν την ευκαιρία θέλω να σε ευχαριστήσω που είσαι δίπλα μου!👍
 
Και με αυτήν την ευκαιρία θέλω να σε ευχαριστήσω που είσαι δίπλα μου!
..μη με ευχαριστείς,Βασίλη.. Ούτε θα χρειαστεί να το κάνεις ποτέ!
το μόνο που ζήτησα τόσο από σένα όσο και από όλα τα παιδιά που με τίμησαν παίρνοντας δικά μου glosterάκια, είναι να τα προσέχετε σαν τα μάτια σας! Και ξέρεις πότε θα καταλάβετε πόσο σημαντικό είναι αυτό για μένα; - όταν με το καλό προχωρήσετε όλοι σε δική σας αναπαραγωγή και.. Δείτε τα αυγουλάκια να σκάνε,τότε θα με καταλάβετε! 🙂👍
 
Back
Top