Ασθένειες Masked Lovebird με πρόβλημα στο κεφάλι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Wind-sa
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Eyxaristo Poli Anesti...ksero oti den koroidevis...isaisa prepei ki ego na kseskaso...
Pantos exoume to kalitero forum kai ta kalitera paidia!
 
Πωλίνα είναι πολύ όμορφο το πουλάκι! Πραγματικά η πρσπάθεια που κάνεις, δείχνει ότι αγαπάς τα ζωάκια στην πράξη κι ότι έχεις κάθε καλή διάθεση. Και αυτό μετράει, γιατί φέρνει και αποτέλεσμα. Μπράβο σου! Επειδή έχω μια τάση να μαζεύω ζωάκια και κατά καιρούς έχουν παρελάσει διάφορα από το σπίτι (με αποκορύφωμα ένα κοκοράκι νάνο), μου έχουν ασκήσει βέτο
 
κι εγώ τώρα το διάβασα για τη Μάϊρα σε άλλο θρέντ... λυπάμαι πολύ, ελπίζω αυτοί που θα την αναλάβουν, να την αγαπάνε και να την φροντίζουν όσο εσύ Πωλίνα...
 
Einai toso xaroumeno papagalaki...sfirizi toso oreo,diafora...einai peripou 4-5 xtonon...kai ena xrono exei to kefali tou pros aristera...
Paidia, mipos kserete an giatrevete auto?
 
Πωλίνα είναι πολύ γλυκό αυτό το πουλάκι. Δε μου μοιάζει για άρρωστο αυτή την στιγμή. Μάλλον το πρόβλημα του έμεινε και τελείωσε.
 
Oxi paidia, to krataei pli strava to kefali...kimate me to kefali sta podia tou girismeno pros ta pano...Apla otan pezei einai zoiro...omos den mporei na petaei...den mporei na perpataei isia...kanei kiklous san mia gata pou kinigai tin oura tis...☹
 
Perisoteres ores einai etsi opos sti deyteri fotografia... Kimate kai ksekourazete me to kefali poli kato...
An tha tin paro ena arseniko mipos tha tin voithisi? Eno exei kanei kai ta ayga moni tis... me to kefali etsi...
 

Συνημμένα

  • DSC01865_resize.webp
    DSC01865_resize.webp
    23,4 KB · Προβολές: 96
  • DSC01864_resize.webp
    DSC01864_resize.webp
    39 KB · Προβολές: 91
  • DSC01857_resize.webp
    DSC01857_resize.webp
    33,2 KB · Προβολές: 93
Δηλ το πουλάκι συνέχεια ζαλίζεται κρίμα από τον ήλιο είπαμε το έπαθε ε; Μήπως αν το είχες σε ένα δροσερόμερος να βοηθούσε
 
Είναι πάρα πολύ όμορφο! Κρίμα. Δεν νομίζω ότι θα μπορέσει να επανέλθει εύκολα αλλά δεν μπορείς να κάνεις κι εσύ κάτι. Την επόμενη φορά που θα πας τον Ρίκι σε γιατρό παρ' το και αυτό μαζί σου μήπως και σου πει κάτι σημαντικό. Κρίμα το καημενούλι...
 
Πωλίνα πάρτης ένα αγοράκι.. Νομίζω από στεναχώρια είναι. Και ο Φίγκο μου το είχε πάθει ένα διάστημα (όχι τόσο έντονα) αλλά μετα επανήλθε. Ίσως με παρέα να βοηθηθεί..Λες να πονάει και να μην μπορεί να το σηκώσει το κεφαλάκι της;
 
Den einai apo monaksia Myriam...xei pathi teropleksia to proigoumeno kalokeri...apo tote einai etsi...to kefalaki mpori na sikosei kai na to krataei isia...omos den to kanei...den ksero an ponaei...omos den fenete na einai arosto...troei, sfirizei, skarfalonei sto klouvi...Omos den vlepei kala logo oti to kefali tou einai etsi...peristrefi olo to soma gia na kitaksi kati...eno mporei na peristrefi olo to kefali...
Den ksero ti tou ginete... mpori kapote tha to pao ston giatro...
 
☹Ναι ίσως ο Κώστας μπορεί να της δώσει κάτι.. Μακάρι για να μην υποφέρει δηλαδή..
 
πωλινα να της παρεις ενα ταιρι, αλλα μην τα βαλεις αμεσως μαζι... Ξερεις εξαλλου κ απο τη μαιρα τη διαδικασια!
να σου πω... λες εκανε αυγα >; Ποτε;
 
Back
Top