Αναπαραγωγή Norwich 2008

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης gozi
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Και όταν τα φέρεις με το καλο στην ελλάδα ξέρεις που πρέπει να τα φέρεις. Έχουμε ένα ξενοδοχείο 5 αστέρων 😱 στο σπίτι μου. Εδώ κρατήσαμε τόσο καιρό τα κόκκινα τα Norwich θα είναι το πρόβλημα.. Με το καλο και στην έκθεση του ΕΠΑΜ να τα δούμε..

Φιλικά Ήρακλης
 
Irakli se efxaristo pragmatika gia tin boithia sou olon afto ton kero pragmatika an den isoun den ksero ti tha ekana me ta kokina.
Oso gia tin ekthesi geri na imaste ke tha ta doume kapia apo afta ston pago.
Ke esi me to kalo otan ta asxolithis me norwich ola ta prota zevgaria tha ine doro apo mena
 
Φύλλη καλημέρα, σε παρακαλώ πές μου(για να μήν ανοίγω τώρα άλλο θέμα),
ποιό είναι το ιδανικό μέγεθος, μήκος, γι' αυτά τα πουλιά (Norwich)?
 
Maki sinfona me ta aglika stantard to idaniko ine 6-6.25 intzes i alios 15.2-15.35 cm
 
Νόριτς - Norwich
25
10
10
10
10
10
5
5
Χρώμα, Στάση, Κατάσταση :15
ΣΥΝΟΛΟ: 100

Αυτές είναι η βαθμολογίες μέχρι και πέρσι που ξέρω. Τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στο μέγεθος αυτό το ξέρει ο φίλος Gozi μιας και ασχολείται με τα Norwich.. Φύλλη δεν ξέρω αν θα βάλω ακόμα Norwich πάντως να ξέρεις γυρνάω στα Τύπου και φεύγω από τα χρώματα με ελαφριά πηδηματάκια.


Και κάτι τελευταίο που θέλω να πω είναι ότι το Σάββατο 21/06/2008 θα γίνουν τα εγκαίνια γραφείων του ΕΠΑΜ. Οδός Κανάρι 7 Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκης. Σας περιμένουμε όλους και εσένα Φύλλη.
 
Kapia apo ta mikra teliosan tin pteroria ke aexisan na pozaroun ston fako .
Irakli etimase ta koulourakia gia tis 30-6-2008 ke episis etimase ke ta kokina gia tis 7-7-2008
 

Συνημμένα

  • ep63-08-61c.webp
    ep63-08-61c.webp
    35,1 KB · Προβολές: 57

Σχετικά θέματα

Back
Top