Γενικά O Πάρης λαγοκοιμάται

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Τις τελευταίες ημέρες ο Πάρης κοιμάται ελαφρά στα χέρια μου με το τρόπο που βλέπεται στο youtube. Στην αρχή ανησύχησα έτσι όπως κατέβαζε το κεφάλι του, αλλά μετά από μέρες κατάλαβα ότι του αρέσει αυτός ο τρόπος και δεν έχει τίποτα. Εσάς οι παπαγάλοι σας το κάνουν αυτό;
 

Συνημμένα

  • Resize of Paris 031.webp
    Resize of Paris 031.webp
    12,4 KB · Προβολές: 65
  • Resize of Paris 033.webp
    Resize of Paris 033.webp
    13,5 KB · Προβολές: 65
  • Resize of Paris 034.webp
    Resize of Paris 034.webp
    14,3 KB · Προβολές: 59
  • Like
Αντιδράσεις: epo
Αυτό είναι ένα πολύ πολύτιμο βίντεο. Αν αυτός κοιμάται στον υπολογιστή σας με το δάχτυλο σαν αυτό σημαίνει ότι αυτός που αγαπάει πολύ. αυτό σημαίνει ότι νιώθει ασφαλής μαζί σας. Είμαι χαμογελαστός όπως παρακολουθώ ότι το βίντεο!
 
Κων/νε για να λαγοκοιματε έτσι στο χέρι σου σκέψου πόσο σιγουριά και ασφάλεια νιώθει κοντα σου. Μπράβο για την σχέση που έχετε.
 
Παιδιά ευχαριστώ γιατί πριν μερικές μέρες τον μάλωσα λεκτικά και νόμιζα ότι έχασα λίγο από την εμπιστοσύνη του.
 
τελειο το βιντεο Κωνσταντινε!:D κι ο Παρης απιστευτος και παλι!

ειναι φυσιολογικο πιστευω να το κανει γιατι οπως ειπανε και τα παιδια νιωθει ασφαλης και οτι τον αγαπας. κι ο δικος μου το κανει συνηθως οταν καθεται στον ωμο μου και βαζει το κεφαλι του στο λαιμο μου και λαγοκοιμαται... αλλα πολλες φορες σχεδον καθημερινα κανει και αυτο που κανει ο Παρης δηλαδη χαιδευει το κεφαλι του μονος του και χαλαρωνει. Γυρναει και το κεφαλι το πανω κατω καμια φορα... :D πρεπει να το γραψω στο βιντεο να το δειτε!
 
Παιδιά ευχαριστώ γιατί πριν μερικές μέρες τον μάλωσα λεκτικά και νόμιζα ότι έχασα λίγο από την εμπιστοσύνη του.


θα το ξεχασει σιγουρα! Μην ανησυχεις καθολου! Κρατανε κι αυτοι χαρακτηρα ξερεις!:D

απλα να του δειχνεις αλλιως οτι εκανε κατι λαθος κι οχι με φωνη.. καταλαβαινω ομως οτι καμια φορα μπορει να ξεφυγει και καμια φωνη αθελα...
 
:)Πολυ ομορφο βιντεο!βγαινει ολη η ασφαλεια-εμπιστοσυνη-σιγουρια και αγαπη που νιωθει ο Παρης κοντα σου Κωνσταντινε! Μπραβο
μου αρεσει που στηριζει το κεφαλακι στο ποδαρακι του:D
 
Κωσταντινε μπραβο σου που εχεις τοσο καλη σχεση με τον παπαγαλο!
 
Πολύ ωραίος ο Πάρης! Εσύ του έμαθες να στηρίζει το κεφάλι του με το πόδι; Πολύ έξυπνο!
 
Back
Top