Γενικά O Πάρης 5 videos

ειναι κουκλος να τον χαιρεσαι. αφου τον φροντιζεις τοσο καλα μηπως να σκεφτοσουν να του παρεις και μια θυληκια παρεουλα;

Έχεις δίκιο, αυτό είναι το επόμενο βήμα. Και σκέψου ότι μου έδιναν θηλυκό blue crown σε απίστευτη τιμή ταϊσμένο στο χέρι και μωρό και είπα όχι, λόγω του ότι μένω σε πολυκατοικία και δεν ήξερα τι φασαρία θα έκαναν και τα δύο, ενώ τώρα ο Πάρης είναι σχετικά ήσυχο πουλάκι.
 
Φίλε nasosKE_30 να οι φωτό που ζήτησες.Απλά βάζεις ένα πίρο βίδα στο ξύλο και το βιδώνεις με μία πεταλούδα στο κουτί.
 

Συνημμένα

  • Resize of Resize of stand.webp
    Resize of Resize of stand.webp
    9,4 KB · Προβολές: 74
  • Resize of Resize of stand2.webp
    Resize of Resize of stand2.webp
    3,1 KB · Προβολές: 76
Κωνσταντίνε τι δέντρο έχεις βάλει;

Καλησπέρα Μάνο. Ευκάλυπτο έχω βάλει και πολλές φορές το βάζω φρέσκο με φύλλα και μέσα κρύβω καρπούς, λιχουδιές και ψάχνει να τους βρει για να φάει.
 
Καλησπέρα Μάνο. Ευκάλυπτο έχω βάλει και πολλές φορές το βάζω φρέσκο με φύλλα και μέσα κρύβω καρπούς, λιχουδιές και ψάχνει να τους βρει για να φάει.

Δηλαδή το αλλάζεις το δεντράκι κάθε τόσο; Έχω σκεφτεί να φτιάξω κάτι με κλαδιά νεραντζιάς αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι κάνει. Που να βρεις δεντράκι όμως στο κέντρο της Αθήνας...
 
Δηλαδή το αλλάζεις το δεντράκι κάθε τόσο; Έχω σκεφτεί να φτιάξω κάτι με κλαδιά νεραντζιάς αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι κάνει. Που να βρεις δεντράκι όμως στο κέντρο της Αθήνας...

Όχι δεν το αλλάζω.Απλά κόβω φρέσκα κλαδιά ευκαλύπτου που είναι σε αφθονία κοντά στο σπίτι μου και τα βάζω στο υπάρχων δέντρο και αφού μασήσει κανά δυο ώρες τα αφαιρώ.
 
Πολύ ωραία! Έχω ακούσει ότι ο ευκάλυπτος είναι από τα καλύτερα δέντρα για τέτοια χρήση. Είσαι τυχερός που βρίσκεις εύκολα.
 
Δηλαδή το αλλάζεις το δεντράκι κάθε τόσο; Έχω σκεφτεί να φτιάξω κάτι με κλαδιά νεραντζιάς αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι κάνει. Που να βρεις δεντράκι όμως στο κέντρο της Αθήνας...

Το Σεπτέμβριο Οκτώβριο που οι Δήμοι κόβουν τα δέντρα στα πάρκα να πας και να πάρεις για να έχεις αν δεν είναι εύκολο να πηγαίνεις στην ύπαιθρο και να παίρνεις.
 
Back
Top