Γενικά Plumhead Vs Ringneck

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mpikis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
εμενα μου μοιαζουν πολυ με gouldian τα χρωματα τους!
τελεια πουλια!
 
ο plumhead poy που βρηκα εχει 180 euro. Ειναι περιπου 9 μηνων οπωσ μου ειπαν στο pet shop ειναι πρασινοσ με κιτρινο δαχτυλιο στο κεφαλι και γκρι κεφαλι ειναι πολυ υσιχοσ οπωσ τον ειδα αλλα με ανισυχει που εχει χασει φτερομα μου ειπαν στο pet shop οτι τωρα αλλαζει πουπυλα. Να τον παρω τι λετε; Περιμενω νεα σασ
 
ο plumhead poy που βρηκα εχει 180 euro. Ειναι περιπου 9 μηνων οπωσ μου ειπαν στο pet shop ειναι πρασινοσ με κιτρινο δαχτυλιο στο κεφαλι και γκρι κεφαλι ειναι πολυ υσιχοσ οπωσ τον ειδα αλλα με ανισυχει που εχει χασει φτερομα μου ειπαν στο pet shop οτι τωρα αλλαζει πουπυλα. Να τον παρω τι λετε; Περιμενω νεα σασ

Tι εννοεις ησυχος; Καθεται σε μια γωνια και δεν πολυκουνιεται η ειναι ημερος με τον κοσμο που τον πλησιαζει; Μπορεις να τον βγαλεις μια φωτογραφια αν ξαναπας;
 
δεν ειναι αγριοσ αλλα μαλλον πλυτει σκεφτομαι να τον αγορασω 185 euro εχει η τιμη του ειναι καλη; Ειναι περιπου 8 μηνων θυλικο τον βλεπο και στο μαγαζι τον εχουν απο οτι θυμαμαι απο τισ αποκριεσ.
 
δεν ειναι αγριοσ αλλα μαλλον πλυτει σκεφτομαι να τον αγορασω 185 euro εχει η τιμη του ειναι καλη; Ειναι περιπου 8 μηνων θυλικο τον βλεπο και στο μαγαζι τον εχουν απο οτι θυμαμαι απο τισ αποκριεσ.

Αυτο σημαινει οτι στο μαγαζι πηγε περιπου 1 μηνος; 🙄 και ποιος το ταιζε; Την ηλικια ποιος σου την ειπε, ο μαγαζατορας η την ειδες στο δαχτυλιδι;
Οσο για την τιμη, εξαρταται απο την γενικοτερη κατασταση του πουλιου πιστευω. Αν ξαναπας βγαλτον μια φωτογραφια αν μπορεις ωστε να τον δουμε κι εμεις. 😉
 
Back
Top