Γενικά Stop pick spray

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης k0uLiS
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
ωραια και ετσι ναναι να μην μαλωνουν ποιο το νοημα να ειναι μαζι δυο θηλυκα και μαλιστα οταν μαδιουντε;

οσον αφορα γιατο NO PICK δεν ειναι δα και τιποτα καινουργιο. Ενα απλο σπρευ ειναι που εχει πικρη γευση να βοηθησει κατα καποιο τροπο απο το μαδημα.φυσικα τα αποτελεσματα του δεν ειναι και τιποτα το σοβαρο. Κατα καποιο τροπο κανει κατι οχι και πολλα πραγματα.
 
Καλημερα σας καταρχην να μιλησω για το no pick spray οντως δεν κανει τρελη δουλεια οπως λεει και ο @tzavegio απλα υπαρχει μια μικρη βελτιωση (παντα προσεχω πως θα χορησησω κατι και διαβαζω πρωτου κανω κατι).
Για το θεμα οτι εχω μαζι 2 θυληκα ειναι ο περιορισμενος χωρος και δεν μπορω να εχω συνεχεια 2 κλουβια κλουβια. Το 2ο κοκατιλ το πηρα για παρεα μου βγηκε θυληκο δεν ειχα σκοπο ζευγαρωματα και ο,τι σχετικο. Το θεμα μου ειναι μονο το λοφιο δεν εχω το παραμικρο κρουσμα μαχης η αψιμαχιας μεταξυ τους ισα ισα παιζουν τρωνε μαζι και το 2ο κοκατιλ δεν μπορει χωρις το αλλο. Οταν τα εχω χωριστα το 2ο κοκατιλ το μονο που κανει ειναι να τρωει και να περιμενει ποτε θα βγει εξω να παει στο αλλο και οταν χανει οπτικη επαφη μαζι του το ψαχνει. Εαν λυσω το προβλημα με το λοφιο δεν βλεπω τον λογο να μην ειναι μαζι επειδη ειναι και τα 2 θυληκα. Δεν εχω την εμπειρια που εχεται φυσικα αλλα καποια πραγματα ειναι απλη λογικη.
 
Σωστά το βλέπεις το θέμα κατ' εμέ Κυριάκο. Είδες δηλαδή σχετική βελτίωση με το σπρέϋ; Σταμάτησε η "παρενόχληση";
 
Απο το Σαββατο που εφτασε το προιον και το χορηγησα τα ξανα εβαλα μαζι επαιζε με το λοφιο και παλι αλλα σταματουσε και ανοιγοκλεινε το ραμφος σαν να τρως κατι ξινο. Κυριακη δεν ημουν καθολου στο σπιτι. Σημερα που σηκωθηκα το πρωι ειδα το λοφιο του στο ιδιο μεγεθος μετα το κουρεμα του Σαββατο και επειδη ειμαι σπιτι και τα παρακολουθω δεν το εχει ξανακανει. Ο χρονος θα δειξει αν επιασε το νοημα οτι "το λοφιο ειναι ξινο δεν πρεπει να το τρωμε".
 
Back
Top