Φροντίδα Tώρα αρχίζουν τα γλέντια (ηρθε το κλουβι απο Γαλλια)

pommerouge

PB Member
Εγγραφή
5 Δεκ 2008
Μηνύματα
308
Πόλη
Αθήνα
ηρθε το τεραστειο κλουβι που παραγγειλα απο γαλλια 450 ευρω 😱
εβαλα και την φωλια, χτες μπηκαν τα πιτσουνακια μου ακομα επεξεργαζονται τον χωρο, λογικο αφου οουτε εγω εχω συνηθισει ποσο τεραστειο ειναι,θα αγορασω και αλλα κλαδακια για να εχουν αλλα γενικα πως σας φαινεται και ο λογος που το πηρα τοσο τεραστειο ειναι επειδη θελω να κρατησω τα πρωτα αυγουλακια που θα κανουν να ειναι ολοι μαζι σαν μια τρελη οικογενεια :D, περιμενω συμβουλες κτλπ

δεν εχουν βγαλει τον σκασμο ουτε για ενα δευτερολεπτο;p
 

Συνημμένα

  • 1.webp
    1.webp
    38 KB · Προβολές: 298
  • 2.webp
    2.webp
    74,3 KB · Προβολές: 262
  • DSC05286.webp
    DSC05286.webp
    48,2 KB · Προβολές: 225
Πανεμορφη η βιλιτσα!
Με γεια, τυχερα τα πουλακια, να τα χαιρεσαι! 🙂
 
Πω πω, τέλειο.

Ζηλεύω, δεν το δείχνω στα δικά μου μην επαναστατήσουν!
 
Μπράβο, καλορίζικο, εύχομαι να το χαρούν γονείς και μωρά, να φιλοξενήσει πολλούς απογόνους! Θέλουμε να δούμε και τους κατοίκους του!
 
Το μονο που μπορώ να πω είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!

Συγχαρητήρια! Εκανες πολύ ωραία επιλογή κλουβιού! Τους προσφέρεις πραγματικά έναν ευρύχωρο και πολυτελή χώρο διαμονής! Ευχομαι να είναι πάντα γεμάτος με υγιή πουλάκια!

Ελπίζω όταν γινουν πολλά να έχουν και μια αρμονική συμβίωση!
 
ΠΩ ΠΩ τι κλουβαρα ειναι αυτη. Μπραβο σου! Αφου ειχες τη δυνατοτητα καλα εκανες και πηρες ενα τοσο μεγαλο κλουβι. Θα ζησουν βασιλικα εκει μεσα. Γεμισε το παιχνιδια για να το χαιρονται περισσοτερο!
 
να σας πω ι φωλιτσα εκει βολευει; γιατι δεν εχει αλο σημειο καλο να το βαλω, μιλαμε ολη την ωρα κραυγιζουν γλωσσα μεσα δεν εχουν βαλει;p απο εδω το πηρα αμα ενδιαφερετε κανεις

www.animauxvillas.com
 
η θεση της φωλιας πειραζει εκει; γιατι δεν εχει να την βαλω αλλου
 
Νικι μηπως μπορεις ποσο κοστιζε μονο το κλουβι και ποσο σου βγηκαν τα μεταφορικα και ποσο καιρο εκανε μεχρι να το παραλαβεις;
 
Μπράβο Niki, συγχαρητήρια!
Θα "κλέψω" τα σχέδια για να φτιάξω ένα παρόμοιο :)
 
το κλουβι και τα εξοδα ολα μαζι εκαναν 450 ευρω 10 μερες εκανε να ερθει,

παιδια εκει που ειναι η φωλια στα δεξια την βλεπετε; καλα ειναι εκει;
 
Ωραίο το "κλουβάκι"
να σας πω ι φωλιτσα εκει βολευει;
Επειδή δεν φαίνεται καλά έχω την εντύπωση ότι έχεις στρογγυλή φωλιά. Για Lovebirds πρέπει να βάλεις κάτι τέτοιο Κατασκευή Φωλιάς για Παπαγαλάκια
και να είναι εξωτερικά του κλουβιού (από ότι διακρίνω υπάρχουν πλαϊνά πορτάκια) για να μπορείς να την επισκέπτεσαι και να επέμβεις αν χρειαστεί.
 
Τώρα που είπες δεξιά το πρόσεξα λόγω βιβλιοθήκης. Νομίζω ότι είναι καλά, αν και ήταν καλύτερα σε περίοδο αναπαραγωγής οι ταϊστρες, ποτίστρες να είναι πιο κοντά.
 
την Paris που εχει στο σαιτ www.animauxvillas.com την πηρα πριν 1 μηνα 100 ευρ. Πιο φτηνα ελλαδα -στελνη ελλαδα γιατι ενδιαφερομαι για την Big Ben
€449.00
 
Back
Top