Ασθένειες To κοκατίλ μου δείχνει να είναι άρρωστο

marinazizel

PB Member
Εγγραφή
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
524
κοκατιλ,το πρωί ξύπνησε ήταν καλά φώναζε να τον ξεσκεπάσουμε

τώρα που ξύπνησα εγώ (έχει καμία ώρα) κοιμαται
[automerge]1713951640[/automerge]
είμαι Αλεξανδρούπολη, υπάρχει μόνο μία κτηνίατρος που ίσως γνωρίζει αλλά θα έρθει αύριο. τώρα θα στείλω και περιττώματα στην Κομοτηνή
[automerge]1713951680[/automerge]
προσπαθούμε λίγο να του δώσουμε νεράκι και φαγητό, τον έχουμε αγκαλίτσα σε κουβέρτα
 
μου είπαν από την Κομοτηνή να δώσω.avionycine για τώρα, μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα αύριο το πρωί
[automerge]1713954146[/automerge]
Εάν υπάρχει ότι δηποτε άλλο που μπορώ να κάνω, πείτε μου παρακαλώ, δεν τον κρατάνε τα πόδια του
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Sad
Αντιδράσεις: MARY58
@marinazizel παρατήρησες κάτι διαφορετικό στην αναπνοή του η στις κουτσουλιές του ;
[automerge]1713981554[/automerge]
Το είχες βγάλει καθόλου στο μπαλκόνι αυτές τις μέρες ;;
 
@Ιβαν οι κουτσουλιές του ήταν ίδιες και η αναπνοή του μια χαρά. λίγες ώρες πριν φύγει τσιριζε κανονικά όπως πάντα.
[automerge]1713981830[/automerge]
τον είχα βγάλει λίγο στο μπαλκόνι πριν κάποιες ημέρες αλλά ήμουν δίπλα του. @Ιβαν
καθάριζε η θεία μου και δεν ήθελα να τρομάξει κτλ
 
@Ιβαν δεν ξέρω ούτε εγώ τι να πω, εάν έχετε οποιαδήποτε ιδέα ή απορία πείτε μου, ψάχνω να βρω κάποιο σημάδι..
 
@marinazizel σε ρώτησα για το μπαλκόνι γιατί σκέφτηκα οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κρύωσε από το ρεύμα αέρα (θα είχε σημάδια όμως θεωρω στην αναπνοή ) η να κόλλησε κάτι από τα περιστέρια όπως κοκκιδια (νομίζω πως ο μονος τρόπος να βρεις τι έγινε είναι η νεκροψία ) είχε φάει κανονικά την προηγούμενη μέρα ;
 
@Ιβαν σας ευχαριστώ πολύ, δεν ξέρω εάν γίνεται νεκροψία και δεν ξέρω εάν θέλω να τον βάλω σε αυτή την διαδικασία..
έτρωγε κανονικά αυτές τις μέρες, μάλιστα πεινούσε και πολύ.
 
Υπάρχουν πάντα και οι αρμόδιες καταστάσεις όπως σε όλους τους ζώντες οργανισμούς
 
Back
Top