Ασθένειες Έκανε δουλεια το φάρμακο για τα ακάρεα της τραχείας;

Δεν φταίει η τροφή για αυτό. Καλό θα ήταν να του κάνεις μία εργαστηριακή εξέταση κουτσουλιάς.
Μολις την αλλαξα τα βγαζει ευκολα δεν ζορίζεται!και υπέθεσα πως η προηγούμενη τροφή ειχε αρκετούς λιπαρους σπόρους!να σημειώσω πως 3 μερες τ δινω μήλο και μολις το τρωει δεν ζορίζετε καθολου!τι να πω θα κανω και την εξέταση!
 
Καλησπερα παιδια!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση!θα μπορουσε η αυγό τροφή να οφείλεται σε υδαρείς κουτσουλιές;Οχι διάρροια να το τονίσω!ευχαριστω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Καλησπερα παιδια!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση!θα μπορουσε η αυγό τροφή να οφείλεται σε υδαρείς κουτσουλιές;Οχι διάρροια να το τονίσω!ευχαριστω!
Αν είναι αλλοιωμένη (χαλασμένη) ναι, θα μπορούσε. Και για την περίπτωση που αναρωτηθείς....δεν ξέρω πως θα καταλάβεις αν είναι χαλασμένη...ίσως από την αλλαγή στην υφή, χρώμα ή την οσμή, αλλά δεν έχω να σου πω τίποτε συγκεκριμένο.
 
Καλημερα σας!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση!μετα απο αντιβιωση στο καναρινι μ που τελειωσε σημερα πρεπει να λάβει προβιοτικό και βιταμίνες!θα ηθελα την βοηθεια σας!μπορω να χορηγήσω ultra levure;και εαν ναι πως γινεται η διάλυση;
 
@ΙΩΑΝΝΗΣ@ σ ευχαριστω πολυ!αλλα εδω δεν τ εχουμε πρεπει να το παραγγειλω!κ το χρειαζομαι σημερα!θα μπορουσα να δωσω το ultra levure?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
!θα μπορουσα να δωσω το ultra levure?
Ναι, Ultra Levure 50Mg, ρίχνεις το περιεχόμενο της κάψουλας σε 1lt νερό, το ανακατέυεις για να διαλύσει καλά και βάζεις στην ποτίστρα.
Δώσε για 4-5 ημέρες, κάθε μέρα φτιάχνε νέο.
 
Να προσέχετε τα προβιοτικά στο νερό με τη ζέστη γιατί αλλοιώνονται εύκολα. Αν έχετε τη δυνατότητα να φτιάχνετε διάλυμα δύο φορές την ημέρα και να τους βάζετε φρέσκο το πρωί και νωρίς απόγευμα είναι προτιμότερο από μία φορά το πρωί.
 
Νομιζω είναι πολύ μεγάλη η αραίωση μιας κάψουλας των 50mg σε 1 λίτρο νερού.

Προσωπικά όταν χρειαστεί να δώσω ultra levure αραιωνω μια κάψουλα των 50mg σε 250 ml νερό.
 
Νομιζω είναι πολύ μεγάλη η αραίωση μιας κάψουλας των 50mg σε 1 λίτρο νερού.

Προσωπικά όταν χρειαστεί να δώσω ultra levure αραιωνω μια κάψουλα των 50mg σε 250 ml νερό.

θα συμφωνησω κι εγω,ουτως ή αλλως δεν υφισταται κινδυνος υπερδοσολογιας.
 
Back
Top