Ένας παιχνιδότοπος για τον Mario

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sissy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
τα σχολια απο μας ειναι περιττα! Ειναι πολυ τυχερος ο μαριος σου!
πως μπορει να μεταμορφοθει ενα απλο και γυμνο σταντ ε. Αυτο ηταν πολυ καλη ιδεα!
 
Σ'ισσυ μου συγχαρητήρια πραγματικά είσαι το κάτι αλλο..χι! Είναι τέλειος ο παιχνιδότοπος του Μάριου, πραγματικά θα περάσει μια ζωή...χαρισαμενη! Να τον χερεσαι και να σε χερεται!
 
παιδια ΠΡΟΣΟΧΗ ομως τι ξυλα χρησιμοποιητε διοτι τα πιο πολλα εχουν διαφορα συντηρητικα που τα ριχνουν για να αντεχουν στα (σαρακια-σκουλικια). Μου το εχει πει μαραγκος!
 
παιδια ΠΡΟΣΟΧΗ ομως τι ξυλα χρησιμοποιητε διοτι τα πιο πολλα εχουν διαφορα συντηρητικα που τα ριχνουν για να αντεχουν στα (σαρακια-σκουλικια). Μου το εχει πει μαραγκος!
Γενικα συμφωνω. Οτι ξυλινο αντικειμενο εχω χρησιμοποιησει στον παιχνιδοτοπο, το αγορασα απο pet shop. Τα επλυνα και τ'απολυμανα με καυτο νερο και ξυδι.
Τι να πω!😕 ελπιζω, να μην ισχυει για τα συγκεκριμενα αντικειμενα κατι τετοιο.
 
δεν νομιζω να εχουν κατι αφου τα πηρες απο πετ... Εγω παντως τα δικα μου τα μαζευω απο δεντρα...


περιμενουμε φωτο. Γιατι ετσι μας ειπες χθες 🙂
 
Τα εγκαινια εγιναν μ'επιτυχια! 🙂
Δεν πηγε παντου, διασκεδασε ομως πολυ με την καρυδα του!Βαλθηκε να την... Ξεμαλλιασει😛

... Περιμενουμε φωτο. Γιατι ετσι μας ειπες χθες
Αν προλαβω, θα βαλω καποιες αργοτερα Αγγελε:)
 
μπραβο! Και εγω ο βλακας την καθαρισα απο τις "τριχες"
Αγγελε, κι'αυτη σχεδον καθαρισμενη ηταν, την πουλουσαν βλεπεις για να μπει μεσα σ'ενυδρεια 😉
Ο Μαριος ομως, θα την καθαρισει τελειως:D
 
Η καρυδα σπηλια εχει πολυ πλακα! Το εξερευνησε η οχι ακομη; :)
:DΔεν την εξερευνησε ακριβως Ανεστη! Στην αρχη, εκανε πως δεν την εβλεπε, αργοτερα ανεβηκε απανω και αρχισε να την 'ξεμαλλιαζει':D
 

Συνημμένα

  • 1.webp
    1.webp
    47,5 KB · Προβολές: 233
  • 2.webp
    2.webp
    56,8 KB · Προβολές: 248
  • 3.webp
    3.webp
    42,3 KB · Προβολές: 229
Συγχαρητηρια Σισσυ τα παιχνιδια τελεια! Και εγω σκεφτομαι να φτιαξω ενα κλαδι απο δεντρο κατι απλο! Αλλα τα δικα σου δεν συγκρινονται! Μηπως εχεις καλλιτεχνικη φλεβα!
 
Ειδικα στην πρωτη φωτο, ειναι σαν παιχνιδι της κατασκευης
Φτου φτου φτου! Αντε, κανονισε, το harness γρηγορα 😉:D
 
Μία λέξη θα πω: Fantastic! 😉

Θα μπορούσες να βάλεις λίγη άμμο στον πάτο του σταντ... 😉
 
Αχου τον σκατούλη δες... 😀 Κούκλος είναι, να τον χαίρεσαι... 😉 Και τα χρώματά του είναι απίστευτα. Είδα και το άλλο ποστ με το κλουβί του. Τυχερό πουλάκι. Αν δεν κάνω λάθος είναι το πρώτο σου παπαγαλάκι έτσι;

Εννοείται πως περιμένουμε τακτικά update για να μαθαίνουμε νέα σας. 😉


Ααα, επίσης περιττό να το πω πως μια καρύδα που έχουμε και στέκεται και επρόκειτο να γίνει σηλιά για το ενυδρείο, τώρα θα γίνει σπηλιά για τα μπάτζι μου...
 
😀 τελειος στις φωτο(!) &; Παιδι για... Δαγκωμα!:D
απορω πως κρατιεσαι...
[αν κρατιεσαι...😱...]

με "γεια" τα παιχνιδια κ την κουκλο'πριγκηπο'κατασκευη... (!)
να περνατε καλα κ ... Παραμυθενια σου ευχομαι,
με το πλασματακι σας :D
 
Θα μας τρελανει ολους με το ναζι του! Αφου εμεις χαζευουμε απο μακρια τι σου μενει να κανεις εσυ;Βοηθεια σου! Παντως δειχνει πολυ ηρεμος! Σαν αγγελουδι! Ετσι θαπρεπε ναναι στα αληθεια οι αγγελοι!
 
Μπραβο Σισσυ!Φανταστικη η Super Marioland! Και ο Μαριος τυχερος και απιστευτα γλυκος σαν μπλε καραμελιτσα!
 
Αν δεν κάνω λάθος είναι το πρώτο σου παπαγαλάκι έτσι;
Ειναι το πρωτο μου μετα απο οκτω ολοκληρα χρονια! Ηταν τοτε που εχασα ενα μωρο ζακο (ειναι κατι που ☹πραγματικα δεν θελω να θυμαμαι). Απο παιδι εχα κοινα παπαγαλακια και οι γονεις μου ειχαν επι 30 χρονια ενα Sulphur crested cocktoo 😉
:)Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια!
 
:)Μια Disneyland για τον Μάριο είναι αυτό το σταντ που του έφτιαξες! Μπράβο!
 
PC121356.webp

Αυτή είναι η εξέλιξη του παιχνιδότοπου. Τον έχω ανακαινίσει-διαμορφώσει έτσι ώστε να φιλοξενεί τον Μάριο και τον Κάρλο τις ώρες που βρίσκονται εκτός κλουβιού.

PC121332.webp PC121375.webp
 
Back
Top