Φροντίδα Έξυπνη κοκατιλίνα Kivi (εκπαίδευση)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Wind-sa
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
ας πουνε ολοι οσοι ενδιαφερονται να ξερουμε ποιοι και ποσοι ειναι και μετα μεταξυ αυτων ας γινει κληρωση, αυτο πιστευω ειναι το πιο δικαιο και κατι αλλο, οποιος παρει το βιβλιο ας το σκαναρει και να το κανει pdf ωστε να τοχουμε ολοι οσοι θελουμε σε ηλεκτρονικη μορφή εστωκαι αν δεν επιτρεπεται να γινει αυτο νομιμα ας γινει μεσω email εκτος φορουμ!
 
ας πουνε ολοι οσοι ενδιαφερονται να ξερουμε ποιοι και ποσοι ειναι και μετα μεταξυ αυτων ας γινει κληρωση, αυτο πιστευω ειναι το πιο δικαιο και κατι αλλο, οποιος παρει το βιβλιο ας το σκαναρει και να το κανει pdf ωστε να τοχουμε ολοι οσοι θελουμε σε ηλεκτρονικη μορφή εστωκαι αν δεν επιτρεπεται να γινει αυτο νομιμα ας γινει μεσω email εκτος φορουμ!

Νασο νομιζω πως αυτο δεν επιτρεπεται διοτι το φορουμ ειναι δημοσιο και σιγουρα αυτο το βιβλιο εχει πνευματικα δικαιωματα. Μπορει να βρει μπελα και ο Σταυρος ως οικοδεσποτης και οσοι εμπλεκονται.
Οποιος το παρει μπορει να γραψει τα σχολια του οπως ειπε ο Αλεξανδρος και οποιος ενδιαφερεται ας το παραγγειλει μεσω του Αλεξανδρου αν συμφωνει και ο ιδιος.
 
Παιδιά η σκέψη να πάρουμε την απόφαση του κοινού για τη διάθεση του βιβλίου ήταν διότι δεν μπορούσαμε με τον Αλέξανδρο να σκεφτούμε ένα δίκαιο και συνάμα χρήσιμο και στους υπόλοιπους τρόπο, για να το κάνουμε.

Η κλήρωση είναι ο πιο δίκαιος τρόπος. Το θέμα είναι ότι υπάρχει η πιθανότητα να πάει το βιβλίο σε κάποιον που είτε να μην ενδιαφέρεται και απλώς να έχει δηλώσει συμμετοχή, είτε να μη γνωρίζει αγγλικά και να πάει χαμένο.

Από την άλλη θα ήταν πιο χρήσιμο για όλους μας αν έπαιρνε κάποιος το βιβλίο, ο οποίος θα είχε τη διάθεση να μας ενημερώσει σχετικά με το περιεχόμενο του. Είναι σίγουρο ότι ενδιαφέρονται πολύ περισσότεροι από ένας για το τι περιέχει.

Προσωπικά και σύμφωνα με τις προτάσεις που έχουν αναφερθεί ως τώρα, προτείνω να ρωτήσει ο Αλέξανδρος την κυρία Ann Castro ποιες και πόσες πληροφορίες μας επιτρέπει να αναδημοσιεύσουμε στα ελληνικά και στη συνέχεια να πάρει το βιβλίο όποιος έχει τη διάθεση να μας ενημερώσει και εμάς τη δημοσίευση ενός άρθρου, σχετικά με το περιεχόμενο του βιβλίου και τις πληροφορίες που θα επιτραπεί να δημοσιευθούν.
 

πολυ εμπορικο για να ειναι αληθινο... Δηλαδη αυτος τι κανει μαγεια και κανει τη δουλεια μηνων και χρονων σε λιγα λεπτα; Συγνωμη αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτικος εως δυσπιστος με αυτα... Και κυκλοφορουνε πολλα παρομοια στο ιντερνετ...

εγω προσωπικα δεν ψηνομαι... 😀
 
Εντάξει, ούτε εγώ δεν πιστεύω ότι μαθαίνουν τόσο γρήγορα. Για μένα ο σκοπός δεν είναι να μάθει ο παπαγάλος ΓΡΗΓΟΡΑ, απλά να μάθει με κάποια τεχνική...

Και καλά κάνεις που δεν ψήνεσαι! Απ αυτά που λέει θα δουλέψουν μόνο τα μισά αλλά η τιμή θα μεγαλώσει 3 φορές μέχρι να το πάρεις το πακέτο... Το έχει πάθει ένας γνωστός μου...
 
Παιδιά, τελικά τι έγινε με το βιβλίο της Castro; Θα κληρωθεί; 😉
 
Περιμένω το βιβλίο, και μετά θα κάνουμε κλήρωση.

Όλοι που θέλουν να πάρουν μέρος να στείλουν ένα ΠΜ.

Alexandros
 
Η κλήρωση ισχύει ακόμη; Αν ναι σε εσένα Αλέξαντρε στέλνουμε το πμ;
 
να ρωτησω κατι εγω σε σχεση με τα βιντεο! Στο πρωτο που βαζει τις μπαλιτσες στο καλαθι πως το μαθαινει να το κανει αυτο;δηλαδη πως το βαζει στην διαδικασια να καταλαβει οτι για να παρει την λιχουδια πρεπει να βαλει τις μπαλες στο καλαθι;
 
Φαντάζομαι ότι στην αρχή θα μαθαίνει να παίρνει την μπαλίτσα και να την πετάει όταν το ζητάμε... μετά την μαθαίνει να προχωράει με την μπαλίτσα (δείχνοντας προς τα που να πάει με λιχουδιά)... Μετά το πουλάκι πετάει το μπαλάκι γύρω από το καλάθι... και κάθε φορά που πετυχαίνει το στόχο (μπορεί τυχαία στην αρχή) παίρνει την λιχουδιά και ένα Click. Συνεχίζει έτσι ώστε να καταλάβει το πουλί τι πρέπει να κάνει...

Νομίζω λίγο-πολύ εκεί παίζεται...
 
Fantazome oti stin arxei tin mathenei na pairni tin mpalitsa kai na tin petaksei otan to zitame...meta tin matheni na proxoraei me mpalitsa (dixnontas pros ta pou na paei me lixoudia)...meta to poulaki petaei to mpalaki giro apo to kalathi...kai kathe fora pou petyxeni to stoxo (mporei tixea stin arxi) perni tin lioudia kai ena Click. Sinixizei etsi oste na katalavei to pouli ti prepei na kanei...

Nomizo ligo poli eki pezete...

Ναι αλλα πως θα το υποβαλλεις στην διαδικασια να παρει την μπαλα. Αυτο ειναι που μου κανει αντυπωση..😕
 
Fotis ...όπως παίρνει από το χέρι σου το σποράκι, έτσι παίρνει και την μπάλα... και μετά ένα Cklick και λιχουδιά.
 
"Ναι αλλα πως θα το υποβαλλεις στην διαδικασια να παρει την μπαλα. Αυτο ειναι που μου κανει αντυπωση..😕"

φωτη ολα γινοντα βημα βημα... Οταν πρωτη φορα ακουμπισει την μπαλα κλικαρουμε και λιχουνια.. Μετα θελουμε να συκωσει τη μπαλα... Οταν το κανει κλικ και λιχουδια... Θα δεις οτι ολα τα ζωα σκυλια-παπαγαλοι θα σκεφτονται πριν κανουν κατι θα προσπαθουν να καταλαβουν τη θελουμε.. Και με τον κλικ.. Τα βοηθαμε στο τι ακριβως θελουμε...
 
Back
Top