Αναπαραγωγή Έχω πάθει σοκ, σήμερα αντίκρισα 3-4 πουλιά ψόφια

Το να μεταφέρεις τα πουλιά σε άλλο χώρο γενικά, καθώς τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις φαίνονται δισεπίλυτα το έχεις σκεφτεί;
 
Το εχω σκεφτεί αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν χώροι όσο και αννοήτο να ακούγεται.
[automerge]1572178941[/automerge]
Τα πουλιά θα τα μεταφέρω στο δωμάτιο που κάνω απλώς θα υπάρχουν κάποιες δυσκολίες
 
Το εχω σκεφτεί αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν χώροι όσο και αννοήτο να ακούγεται.
[automerge]1572178941[/automerge]
Τα πουλιά θα τα μεταφέρω στο δωμάτιο που κάνω απλώς θα υπάρχουν κάποιες δυσκολίες
Τι να πω.. Ο Θεός μαζί σας.
 
Εγώ πάντως Γρηγόρη, ακόμα να καταλάβω... Κάποια πουλιά πέθαναν, κάποια αλλά ήταν μαζεμένα. Από τι πέθαναν; Σε γιατρό τα πηγές τα ζωντανά να δεις γιατί ήταν μαζεμένα, όπως γράφεις στο αρχικό σου ποστ; Έβγαλες κάποιο συμπέρασμα ότι πέθαναν, μαζεύτηκαν ή δεν ξέρω τι, όχι επειδή ήταν άρρωστα, αλλά επειδή ήταν σε ακατάλληλο χώρο; Γιατί δεν τα χαρίζεις κάπου τα πουλάκια να ζήσουν πιο ασφαλή τα κακομοίρα, και όταν εσύ θα μπορέσεις να φιλοξενησεις στο σπίτι που μένεις ένα πουλί, να το βλέπεις, φροντίζεις και χαίρεσαι καθημερινά, παίρνεις ένα άλλο. Γιατί να ετοιμάζεις άλλον χώρο, εφόσον πάλι θα αργείς να τα δεις, να τα καθαρίσεις, να τους αντικαταστήσεις τροφή κλπ;
 
Ωραία αρχικά τα πουλιά που ήταν μαζεμένα τελικά είναι μια χαρά απλώς ανησύχησα και το παρακάνα. Επισης ο καινούργιος χώρος θα είναι κοντά μου και θα μπορώ να τα επισκέπτομαι.Αυτα που πέθαναν ήταν άρρωστα και τρόπος διαβίωσης τους ήταν ακατάλληλο ς. Μέχρι να τα πάρω εγώ που ήταν πια αργά για να τα σώσω
 
Back
Top