Γενικά Ήρθε το μωρό Cockatiel

Να σου ζησει Μαιρουλα! Ειναι κουκλακι! 🙂
Μπραβο κ στον Αγγελο!
 
Καταρχήν ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Άγγελο! Και στο Σοφάκι ξέρει αυτή γιατί...
Όσο για το μωρό το ονομά του θα είναι karma. Πιστεύω ότι η σχέση μας είναι καρμική...Απο αυγουλάκι ακόμα το ειχα δει και έχω όλες τις φωτογραφίες του μέχρι σήμερα.
Είναι πολύ ήμερος και φιλικός. Με λίγα λόγια έχω ξετρελαθεί... 😀
 
Μαιρούλα να σου ζησει! Ξερω με ποση λαχταρα το περίμενες!

Είμαι σίγουρη οτι θα ειναι ευτυχισμένο μαζί σου!

Ελπίζω να μην ζηλέψει η Κουκη!
 
Να σου ζησει Μαιρουλα! Αισθανομαι πραγματικα ποσο χαρουμενη εισαι!:DΤυχερο το μωρακι που θα ζησει μαζι σου, οπως και ολα τ'αλλα ζωακια σου 😉 Καλοριζικο karma και παντα γερο!
Μπραβο Αγγελε! 🙂
 
Ε αυτό και αν είναι τυχερό πουλάκι. Να σου ζήσει Μαίρη.Χαίρομαι πολύ.
Μπράβο και στον Άγγελο.
 
:)

Καλα να περνατε μαζι.. Πως ειναι η σχεση σας μεχρι στιγμης;Φοβαται καθολου; Με τα αλλα σου πουλια πως αντιδραει; Τον εχεις φερει καθολου σε επαφη με την Κουκυ;
 
Φώτη μου δε φοβάται καθόλου. Να φανταστείς κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου. Με τα άλλα πουλιά δε το έχω φέρει ακόμη σε επαφή.
 
Άντε, επιτέλους! Μπράβο Μαίρη, πολύ ωραία νέα! Να σου ζήσει λοιπόν το μικρό Κάρμα! Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά!

Πάντως πολύ πόζα το μωρό!
 
Επιτέλους! Ξέρω με τι αγωνία το περίμενες Μαιρούλα! Να είναι πάντα γερό! Δεν λέω ευτυχισμένο, γιατί είμαι σίγουρη πως μαζί σου έχει εξασφαλισμένη την αγάπη που θα το κάνει να νοιώθει έτσι! Ένα μεγάλο μπράβο και στον Άγγελο που το μεγάλωσε με τόση προσοχή, ώστε να γίνει αυτό το κουκλίστικο πουλάκι! ΜΑΡΙΑ
 
μπραβο βρε μαιρη! 🙂

καλως το δεχτηκες!
ελπιζω η... Καρμολαχταρα σας να ναι αμοιβαια, τυχερη κ μακροχρονη!:D
να μας βαζεις φωτο ε;
:D)
 
Mαιρη να σου ζησει η καρμικη αγαπη σου! Ειναι υπεροχο. Να περασετε μαζι μοναδικες στιγμες. Μπραβο και σε σενα Αγγελε.
 
Πολύ ωραία! Χαιρομαί Μαιρούλα πάρα πολύ! :D
Ένα μπράβο και στον Άγγελο και στο Σοφάααακι 😉
 
Μαίρη να σου ζήσει είναι υπέροχος!

Μπράβο και στον Αγγελο!
:D
 
Back
Top