Γενικά Ήρθε το μωρό Cockatiel

ευχομαι τα καλύτερα, πολύ όμορφο.. Ελπίζω να ασχοληθείς μαζί του, να το εκπαιδεύσεις και να το χαρείς! Μπράβο στον Αγγελο,χαιρομαι πολύ όταν βλέπω νέα παιδιά να θέλουν να παράξουν παπαγάλους κ όχι μόνο για pets...Άγγελε σου εύχομαι.. Κάποια στιγμή και.. Πιο μεγάλα είδη!
 
Να σου ζησει μαιρη... Ειναι πολυ κουκλι και πολυ γλυκουλη!
 
Και πιο φρέσκιες φωτογραφίες απο την karma μου
Εξακολουθεί και είναι φιλική και ήρεμη. Ολη μέρα, σχεδόν, είναι στον ώμο μου ή έξω απο το κλουβάκι της. Μόλις πάω να τη βάλω στο κλουβί της χαλαει τον κόσμο... 😀
 
Κι εψαχνα να δω αν ειχες ανοιξει νεο θεμα και λεω, κοιτα... Παλι θα κανουμε αμαν να δουμε φωτογραφιες... :D

Ειναι τελειο και πανεμορφο! 🙂 Να το χαιρεσαι και να περνατε παντα καλα μαζι!

Μπραβο και στον Αγγελο και χαιρομαι πολυ που 2 μωρα του απο τα 3 που θα δωσει θα μεινουν στο φορουμ και θα μαθαινουμε τα νεα τους!
 
δως του 46 φιλια απο εμενα! Οσες και ειναι και οι ημερες της εξω απο το αυγο!
 
Έφτασε ενάμιση μηνών το σκασμένο; (πλάκα κάνω)
Μαίρη, κάθε φορά που βλέπω αυτό το πιτσιρίκι σκέφτομαι οτι έχει πολλή άνεση με τον φακό! Φοβερή πόζα! Με τα άλλα πουλιά πώς πάει;
 
Έφτασε ενάμιση μηνών το σκασμένο; (πλάκα κάνω)
Μαίρη, κάθε φορά που βλέπω αυτό το πιτσιρίκι σκέφτομαι οτι έχει πολλή άνεση με τον φακό! Φοβερή πόζα! Με τα άλλα πουλιά πώς πάει;
Μμμμ! Με την Κούκυ έχουμε κάτι προβληματάκια...Αλλα πιστεύω ότι με τον καιρό θα λυθούν 😉
 
Η Κάρμα μου έχει μεγαλώσει...
Αγγελε θαυμασε τη 😉
 

Συνημμένα

  • DSCN0281.webp
    DSCN0281.webp
    24 KB · Προβολές: 80
  • DSCN0282.webp
    DSCN0282.webp
    30,9 KB · Προβολές: 79
  • DSCN0284.webp
    DSCN0284.webp
    33,7 KB · Προβολές: 64
  • DSCN0286.webp
    DSCN0286.webp
    30,8 KB · Προβολές: 81
Παρα πολυ ομορφη:)
Αν την εβλεπε ο Ρουλης μου θα του τρεχαν τα σαλια... 😀
 
Μαιρούλα κούκλα έχει γίνει! Κι αν κρίνω από την καμαρωτή στάση της, μάλλον το ξέρει και το δείχνει! 🙂
 
Τι ομορφη... Εχει αλλαξει χρωματα η ετσι ηταν; Βαλε καμια φωτογραφια απο τα φτερα της. (εκει ειναι ολη η ομορφια της 😉
 
einai μια κουκλα! Και εγινε κυρια-κυριος πια... Την θαυμασε και η "συμπεθερα"(η φιλη μου που εχει τον μικρο της αδελφο)...
να την χαιρεσε!
 
να την χαιρεσαι μαρακι! Ειναι μια κουκλιτσα! Κ η δικια μου μεχει τρελανει... Ολη μερα εξω την εχω κ γω κ στα χερια (μου τα χει κανει κομματια απ τα νυχια της τρελο τσουξιμο αλλα δεν την αφηνω μου αρεσει που καθεται πανω μου), εμενα παλι οταν καθεται στα χερια μου ολο ξινεται... Τρελα ειναι! Επειδη ειπες "μακαρι να ειναι ετσι.."επειδη ειναι μικρα ειναι τοσο ηρεμα; Μετα θα απομακρυνθουν;
 
Back
Top