Φροντίδα Αγορά μεγάλου κλουβιού για αμαζόνα από το εξωτερικό

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ada
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλημερα, προσωπικά το
http://my-petshop.gr/my-petshop/el/kloubia-megalwn-papagalwn/696-klouvi-papagalwn-ara.html

To ιδιο κλουβι με λιγο φθηνοτερη τιμη
Απο εκει το πηρα, ναι κινεζικο ειναι, αυτο παιρνουν οι ποιο πολλοι! Κινεζικα μπορει να ειναι και τα αγορασμενα απο Ευρωπη αφου ο καθενας μπορει να τα παραγγειλει με την δικη του μαρκα τυπωμενη
Το μονο που θελει προσοχη ειναι οι 2 σκαφες καθαρισμου δεν θελουν πολυ πλυσιμο γιατι η λαμαρινα σε αυτα ειναι λεπτη και υπαρχει περιπτωση διαβρωσης

Τάκη το συγκεκριμένο το έχω πάρει κ εγώ. Με την πάροδο του χρόνου, Σκουριά στα σίδερα, η πόδια επισης διαβρώθηκε εντελώς, κρέμασε. το ξύλο στο σταντ πάνω σφηνωμένο Το πείραζαν συνέχεια έπεφτε. Και τέλος, ο μηχανισμός ασφαλείας που έχει χάλασε στους 2-3 πρωτους μήνες. Υπάρχει ευτυχώς ένα μικρό στοπ. Η πόρτα επισης είναι πολύ μικρή οι ταιστρες επισης είναι τοποθετημενες πολύ χαμηλά Κ τελος είναι «κοντό» για το πουλί. Καθόλου μα καθόλου ικανοποιημένος, το έλυσα το καθάρισα κ το χάρισα
 
Καλημερα, προσωπικά το


Τάκη το συγκεκριμένο το έχω πάρει κ εγώ. Με την πάροδο του χρόνου, Σκουριά στα σίδερα, η πόδια επισης διαβρώθηκε εντελώς, κρέμασε. το ξύλο στο σταντ πάνω σφηνωμένο Το πείραζαν συνέχεια έπεφτε. Και τέλος, ο μηχανισμός ασφαλείας που έχει χάλασε στους 2-3 πρωτους μήνες. Υπάρχει ευτυχώς ένα μικρό στοπ. Η πόρτα επισης είναι πολύ μικρή οι ταιστρες επισης είναι τοποθετημενες πολύ χαμηλά Κ τελος είναι «κοντό» για το πουλί. Καθόλου μα καθόλου ικανοποιημένος, το έλυσα το καθάρισα κ το χάρισα
Με τι το αντικατεστησες;
(το ξυλο ο δικος μου το εκανε κομματια και το αφησα χωρις, τα πλαινα δεν τα εβαλα μην κτυπησει ο μικρος, μονο οι σκαφες απο το πλυσιμο ειχαν αρχισει να διαβρωνονται και το σταμάτησα)
 
Καλημερα, προσωπικά το


Τάκη το συγκεκριμένο το έχω πάρει κ εγώ. Με την πάροδο του χρόνου, Σκουριά στα σίδερα, η πόδια επισης διαβρώθηκε εντελώς, κρέμασε. το ξύλο στο σταντ πάνω σφηνωμένο Το πείραζαν συνέχεια έπεφτε. Και τέλος, ο μηχανισμός ασφαλείας που έχει χάλασε στους 2-3 πρωτους μήνες. Υπάρχει ευτυχώς ένα μικρό στοπ. Η πόρτα επισης είναι πολύ μικρή οι ταιστρες επισης είναι τοποθετημενες πολύ χαμηλά Κ τελος είναι «κοντό» για το πουλί. Καθόλου μα καθόλου ικανοποιημένος, το έλυσα το καθάρισα κ το χάρισα
Άλλο παιδί που μιλάω in box από μια ομάδα στο πρώτο πλύσιμο έβγαλε σκουριά είχε ανεβάσει βίντεο και φωτό πήγε στο πετ και το πετ με την εταιρεία τον κάνανε μπαλάκι ειδανε τη σκουριά και στο τέλος τον απείλησαν με μυνηση.
 
Μυνηση για ποιον λογο; κλουβι που να μην σκουριαζει μονο ινοξ αλλα που να το βρεις κ ποσο θα εχει! Ιδιο εχει παρει και η @anatolia , αν το δει ας γραψει την γνωμη της :)
 
Η σκουριά προϋπήρχε στα κάθετα μέρη του σκελετού εσωτερικά ολοκαίνουργιο όπως το πήρε στο πρώτο πλύσιμο... Μυνηση; Ο εύκολος τρόπος αποποίησης ευθύνης.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Επιτέλους παιδιά βρήκα κλουβί και το περιμένω από Γερμανία από ένα νέο κατάστημα που τα εισάγει https://www.parrotshop.de/vogel/kae.../169/hacienda-play-platinum-von-montana-cages
Είναι το συγκεκριμένο. Μοντέλο νομίζω ότι είναι τέλειο για την αμαζόνα μας το κατάστημα είναι στη μεσογειων και λέγεται the creatures 300 ευρώ θα μπορούσα και με 220 που έχει διαθέσιμα το θέλαμε μεγαλύτερο όμως τα μοντανα ξέρω ότι είναι από τα καλύτερα στο κόσμο φυσικά με πιστοποιήσεις και βραβεία non toxic
[automerge]1545050998[/automerge]
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Δείτε στο ποστ
Αυτό αριστερά είναι στα 220 νομίζω λέγεται finca dome
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top