Γενικά Αγορά παπαγάλου από εξωτερικό μέσω pet shop

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης CLIT
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Kalo tha tane na pane oloi na agotazoune ta poulakia tous apo gnostous kai kalous ektrofeous anti na stiriksoun ta tromera Pet Shop p.x. kentrika tis Athinas!
 
Τι μου λες τώρα; Τα Caique τα λατρεύω αλλά και 850 ευρώ το λιγότερο θεωρώ ότι είναι πολλά.
Η ιδέα του Λευτέρη πιστεύω πως είναι πολύ καλή.
 
Τι μου λες τώρα; Τα Caique τα λατρεύω αλλά και 850 ευρώ το λιγότερο θεωρώ ότι είναι πολλά.
Η ιδέα του Λευτέρη πιστεύω πως είναι πολύ καλή.
E oχι και 850;Έλεος.. Καμία σχέση
 
Κι όμως, δυστυχώς τόσο μου είπαν. Αν έβρισκα πιο normal τιμή, δε το συζητώ, θα τό 'παιρνα. Τα λατρεύω. Είναι πανέμορφα κι έχω μάθει ότι είναι και "κωμωδίες" με τη καλή έννοια πάντα. Αλλά το πιο φθηνό που μού 'παν 850 ευρώ κι είναι και δύσκολο να το βρεις σε εκτροφέα. Οι περισσότεροι δεν έχουν. Πόσο μάλλον όταν ξέρεις και λίγους εκτροφείς.
 
Κι όμως, δυστυχώς τόσο μου είπαν. Αν έβρισκα πιο normal τιμή, δε το συζητώ, θα τό 'παιρνα. Τα λατρεύω. Είναι πανέμορφα κι έχω μάθει ότι είναι και "κωμωδίες" με τη καλή έννοια πάντα. Αλλά το πιο φθηνό που μού 'παν 850 ευρώ κι είναι και δύσκολο να το βρεις σε εκτροφέα. Οι περισσότεροι δεν έχουν. Πόσο μάλλον όταν ξέρεις και λίγους εκτροφείς.
σο είπε εκτροφέας τόσα λεφτά; Μαλλον μεσάζοντας θα είναι.
 
Μάλλον, γιατί κι εμένα μου φαίνονται πολλά. Κι αυτός στη Ρόδο τόσο τά 'χει. Βασικά θέλω να ρωτήσω έναν στη Καβάλα απ' όπου θα πάρω τον Eclectus, που έχει, πόσο τα έχει. Μ' αρέσουν πάρα πολύ αυτά.
 
Θα παρακαλούσα πολύ να παραμείνουμε στο αρχικό θέμα του thread, και να μην παρεκλείνουμε, με τίτλο '' Αγορά παπαγάλου απο εξωτερικό μέσω pet shop''
 
Back
Top