Γενικά Αδιαφορία από το online pet shop kiklos

η παραγγελια μπηκε σε μια σειρα.. Την ομαδα σου δεν την βλεπω καλα το απογευμα!:D
 
Αποφασισα και εγω πριν δυο μηνες να παραγγειλω ενα βιβλιο απο την ornitalia για τα υβριδια ασε που πληρωσα και την κουριερ σε αυτον για να μου το στειλει την επομενη ουτε βιβλιο μου εστειλε ουτε τα λεφτα πισω. Του εστειλα μυνημα τοτε τι εγινε και μου ειπε οτι δεν ειχαν σε διαθεση τοτε και μου ζητησε αριθμο λογαριασμου να μου στειλει τα λεφτα. Ε λοιπον οσο ειδατε εσεις λεφτα τοσο ειδα και εγω. Τωρα δεν απανταει στα μυνηματα που του στελνω να μου πει τι θα γινει. Ντροπη του!
 
καλημερα και απο εμενα
τι ειν αυτα που λετε ρε παιδια.
τι μηνηματα και τηλεφωνα και κοντρα τηλ και με πιρε πισω και εστειλε και δε εστειλε;
μπικα στο site toy culpret και για να ψωνισεισ πρεπει να του στειλεισ μυνημα και να σου απαντησει κλπ κλπ.
μεχρι να βρεθει ανα σοστο πετ σοπ καλητερα ψωνιστε απο εξωτερικο. ψωνιζω οτι χρειαζομαι κυριοσ απο αγγλια ευρωπη και ασια. Δε εχω κανενα προβλημα, και η παραγκελια δε εχει σημασια ποσα χρηματα θα ειναι. Που ακουστικε να σου λεει ο πετ σοπασ εινε μικρη η μεγαλη η παραγκελια; τοσο θελο να παρω τοσα περνω.
ψωνιστε απο εξω το μονο κακο εινε οτι κανει να ερθει περιπου 8 μερεσ η παραγκελια. αλλα απο τιμεσ και εξυπερετηση δε πεζωνται.
τι παει να πει επαρχεια και ξε επαρχεια. Πιο επαρχεια απο εμενα δε υπαρχει.
εδω που μενω το ταχυδρομειο ερχετε μια φορα την εβδομαδα και τα κουριερ παλι μια φορα την εβδομαδα. αγοραζω απο εξωτερικο 3 χρονια τορα και δε εχω αντιμετοπισει κανενα ωσ τορα προβλημα.
το βραδυ αν προλαβω θα κανω μια γενικη αναζητηση για να συγκρινω τιμεσ απο ελαδα και εξωτερικο.
εαν μπορειτε στειλτε μου διεθυνσεισ απο ελινικα e-shop που εσεισ θεωρειτε σωστα.

τι μου θυμισατε... Οταν ειχα πει στον τοπικο ταχυδρομο οτι περιμενω απο ιαπονια καποια πραγματα την πρωτη φορα που παρειγκηλα απ εξω γυρισε και μου ειπε το εξησ "ξερεισ ποσα θα πληρωσεισ μεταφορικα;"
του ειπα 3 ευρο
και μου απαντησε.. και θα τρεχω εγω για τρεια ευρο 50 χιλιομετρα;
να μην τα πολυλογω απο τοτε τρεχει για οτι χρειαζομε και για ταζωα μου αλλα και οτι αλλο παραγγελνω .

δε εινε δυνατον να κανει κουμαντο ο καθε πετ σοπασ στο δικο μασ πορτοφολι η στη δικη μασ υπομονη η στα δικα μασ γουστα.

συγνωμη που μιλαω ετσι. αλλα καποιοι πρεπει να αλλαξουν
κυριε σταυρο συγνωμη για το υφοσ μου.
Γεωργιοσ Βασιλειου
 
Άντε βρε φίλε εσένα έψαχνα δώσε τα site από το εξωτερικό που αγοράζεις να σωθούμε.
Εγώ για το άλλο χόμπι που έχω τον αερομοντελισμό αγοράζω από Αμερική με 20 ευρώ μεταφορικά και από Αυστρία με 15 ευρώ μεταφορικά ότι και αν αγοράσω έχω φέρει δέματα από Αυστρία με 15 ευρώ 6 κιλά και 1,5 μέτρα επί 0,5 μέτρα
ΔΩΣΕ SITE ΣΤΟ ΛΑΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

(Δεχόμεθα και προσωπικά μηνύματα)
 
απο τα πιο αξιολογα του χωρου
kiklos.info/
https://culpret.gr/
τωρα απο την ornitalia εχω αντιμετωπιση και εγω προβληματα και αναγκαστηκα δεν την χρησιμοποιω για αγορες παρα μονο πολυ σπανια για κατι που δεν βρισκω αλλου
 
skopos είπε:
Άντε βρε φίλε εσένα έψαχνα δώσε τα site από το εξωτερικό που αγοράζεις να σωθούμε. Εγώ για το άλλο χόμπι που έχω τον αερομοντελισμό αγοράζω από Αμερική με 20 ευρώ μεταφορικά και από Αυστρία με 15 ευρώ μεταφορικά ότι και αν αγοράσω έχω φέρει δέματα από Αυστρία με 15 ευρώ 6 κιλά και 1,5 μέτρα επί 0,5 μέτρα
ΔΩΣΕ SITE ΣΤΟ ΛΑΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

(Δεχόμεθα και προσωπικά μηνύματα)
η λεξη lama v4 kai belt cp soy leei τιποτα;
αν φερνεισ απ εξω για τον αερομοντελισμο θα μπορεισ ανετα να φερεισ και για τα πουλια.
μπεσ στο ευροπαικο ebay κανε αναζυτηση κανε αξιολογηση και φερε οτι γουσταρεισ στα μισα λεφτα. στον αερομοντελισμο τουλαχιστον τα παντα τα φερνεισ περιπου στρα μισα λεφτα κατω απο οτι στοπιχιζουν στην ελαδα.
lee είπε:
απο τα πιο αξιολογα του χωρου
kiklos.info/
https://culpret.gr/
τωρα απο την ornitalia εχω αντιμετωπιση και εγω προβληματα και αναγκαστηκα δεν την χρησιμοποιω για αγορες παρα μονο πολυ σπανια για κατι που δεν βρισκω αλλου
για το culpret τα ειπα. τα e-shop του τυπου πεσ τι θεσ και θα σου στειλουμε μαιλ και αν δε θελω να φτασω αυτο το ποσο πρεπει να περιμενω τι θα ακυροσο καιο να ζητησω καινουρια προσφορα και να περιμενω καινουρια απαντηση και αντε πακλι απο την αρχη και και και. Προσοπικα για εμενα αστο.
οσο για το κυκλοσ τα ειπε ξεκαθαρα ο φιλοσ trelogauros7. Περιμενα ενα μηνα και εστειλα και μηνημα και ξανα τηλ και και και και.
trelogauros7 είπε:
μαλλον φταιω εγω που δεν μπηκα στον κοπο να παρω αλλο ενα τηλεφωνο
το παραπανω καλητερα να το κανει διαφημηση ο ιδιοκτητησ του κυκλου.

εγω εχω ενα να πω . εχουμε στην ακρη των δακτυλων μασ την παγκοσμια αγορα και απο φιλοτιμο ή απο... Ασχολουμαστε με την ελληνηκη;
πωσ δηλαδη καταφερε ο ξενοσ μαγαζατορασ να εχει πελατεσ απο ολο τον κοσμο με προοιοντα στη μιση τιμη και δε το κανεοι και ο ελληνασ;
εινε πιο εξυπνοισ ο ξενοσ?

(αυτα που μου λετε στα προσωπικα μυνηματα για τα μαγαζια γιατι δε τα λετε και δημοσια;)

Γεωργιοσ Βασιλειου
 
Pet Supplies, Pet Food, Pet Accessories at zooplus
Bird Food & Bird Accessories: Great Deals on Bird Supplies at Zooplus
κοιταξτε τν ποτιστρα του ενοσ λιτρου στοιχιζει 5 ευρο περιπου
Cage Accessories: great bargain at zooplus

κατω απο 29 λιρεσ (περιπου 40 ευρο ) παραγκελια ταμεταφορικα στοιχιζουν περιπου 4 ευρο. Πληρωνει κανεισ μονο 4 ευρο μεταφορικα απο ελλαδα;​
 
Λοιπόν φίλε αερομοντελιστή θέλω να μου δώσεις κανένα συγκεκριμένο shopας είναι και από το eBayευχαριστώ ΔΩΣΕ ΣΤΟ ΛΑΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ
 
Τι έγινε βρε παιδιά κανένας άλλος δεν ξέρει να μας πει άλλα καταστήματα από το εξωτερικό μουγκαμάρα σας έπιασε; :D
 
εκανα αναζητηση στο e-bay για καταστηματα με ζωα και μου εβγαλε 843 αποτελασματα με τετοια καταστηματα



Search for eBay Shops
s.gif
s.gif
http://search.ebay.co.uk/ws/search/AdvSearch?sofindtype=7
s.gif
843 Shops found with items matching PETS
 
Λοιπον και το αλλο το ωραιο παρειγγειλα ενα βιβλιο british birds mules and hybrids απο αγγλια και μου ηρθε σε 5 μερεσ και ο αλλος ακομα τιποτα.
 
Back
Top