Γενικά Αδιαφορία από το online pet shop kiklos

καλισπερα
επιστρεφω με μια προσφορα απο ενα μαγαζι του εξωτερικου
πιο συγκεκριμενα το Pet Supplies, Pet Food, and Pet Products on Sale Now at zooplus.co.uk με αγορεσ πανω απο 29 λιρεσ κανει δωρεαν τα μεταφορικα.

Free Delivery - Orders £29 & Up
Over 5,000 Products Ready to Send
£2.90 Postage - Orders Under £29

κυριε σταυρο δε γινετε να φτιαξετε μια κατηγορεια στο φορουμ οπου τα ελληνικα καταστήματα θα μπορουν να κανουν κάποια προσφορα;

ή τα ελληνικα καταστήματα δε θα μπορουν να ποσταρουν τισ προσφορεσ τουσ απο μονοι τουσ?
 
κυριε σταυρο δε γινετε να φτιαξετε μια κατηγορεια στο φορουμ οπου τα ελληνικα καταστήματα θα μπορουν να κανουν κάποια προσφορα;

ή τα ελληνικα καταστήματα δε θα μπορουν να ποσταρουν τισ προσφορεσ τουσ απο μονοι τουσ?
Δυστυχώς ή ευτυχώς Γιώργο, το PetBirds βάσει της πολιτικής του δε συνεργάζεται με καταστήματα :)
 
μ σωστα.
δε θα ηταν ομορφο να εβγενε ενα καταστημα και να εδινε την προσφορα του για το καθε μηνα;
ξερω οτι γινετε σε αλλα φορουμ με διαφορετικο αντικιμενο.
πιστευω κατι τετοιο θα βολευε και τα καταστήματα αλλα και πολυ περισσότερο τουσ καταναλωτεσ.
πχ ενα καταστημα να έκανε την καλήτερη κατα τη αποψη του προσφορα για ένα προιόν.
παράδειγμα σε ένα θεμα με τον τιτλο " πωλειτε " να έβαζε όποιο καταστημα επιθειμει την δική του προσφορα που αυτόσ θα θεωρει ανταγωνιστικη.
ειμε υπερ τησ ανταγωνιστικοτητασ και αν μπορω να βουθησω σε αυτο το θεμα δε εχω κανενα προβλημα.
διαφωνειτε με ενα θεμα με τον τιτλο " πωλειτε " για να δουμε τι ανταποκριση θα έχει;
 
επιτελους ηρθε. Μετα απο 7 περιπου μηνες ηρθε το βιβλιο μου αναπαντεχα χωρις καμια ειδοποιηση.Αυτο παει να πει ταχεια εξυπηρετηση!
 
Ωραια και εγω που περιμενω κανα 2 μηνο εχω καιρο ακομα!
 
επιτελους ηρθε. Μετα απο 7 περιπου μηνες ηρθε το βιβλιο μου αναπαντεχα χωρις καμια ειδοποιηση.Αυτο παει να πει ταχεια εξυπηρετηση!
Γιάννη, βάλτου καμιά... Βιταμινούλα,
θα έχει, στρεσσαριστεί από το πολύμηνο... Ταξίδι! 🙂
 
πολυ καλα προϊοντα μου φανικανε αυτα που εχει αυτη η σελιδα... https://culpret.gr/ ευχαριστω το μελος που το μοιραστηκε μαζι μας! Μου εκαναν εντιποση τα δαχτυλιδια κλειστου τιπου με ετος γεννισης ειχε αρκετα μεγαλη ποικιλια!
 
Το παραπάνω online κατάστημα όταν συμπληρώνεις τη φόρμα παραγγελίας με τα στοιχεία σου, δεν περιλαμβάνει την Ελλάδα για αποστολή. Πως αγόρασε κάποιος αν αγόρασε.😕
Προφανώς δεν αγόρασε... 😉
 
Back
Top