Γενικά Ακούγεται κοκατίλ στη γειτονιά μας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τι ωραία κατάληξη! Καμια φώτο δεν υπάρχει; :)
Ανεστη, δεν έχω. Εχθές δεν την είδα καθόλου. Έχω από το Σάββατο άρρωστη τη Ζιζη και εχθές χειροτέρεψε και μετά τη δουλειά την βγάλαμε στο κτηνιατρείο με ορό. Το ίδιο προβλέπεται και για σήμερα. Όταν ηρεμήσω λιγο θα πάω να τη δω. Έμαθα πάντως ότι το πόδι είναι πολύ καλά και το χρώμα άρχισε να επανέρχεται.
 
Έχω από το Σάββατο άρρωστη τη Ζιζη και εχθές χειροτέρεψε και μετά τη δουλειά την βγάλαμε στο κτηνιατρείο με ορό. Το ίδιο προβλέπεται και για σήμερα.
Τι επαθε το παπαγαλακι σου;
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
  • Like
Αντιδράσεις: lina
Ανεστη, δεν έχω. Εχθές δεν την είδα καθόλου. Έχω από το Σάββατο άρρωστη τη Ζιζη και εχθές χειροτέρεψε και μετά τη δουλειά την βγάλαμε στο κτηνιατρείο με ορό. Το ίδιο προβλέπεται και για σήμερα.
Ωχ! Περαστικά της! Καλή και ταχεία ανάρρωση να έχει!

Έμαθα πάντως ότι το πόδι είναι πολύ καλά και το χρώμα άρχισε να επανέρχεται.
Τέλεια! Χαίρομαι! Μόλις γίνει καλά δεν θα πονάει και θα περπατάει κανονικά! 🙂
 
Τόση αγωνία και κόπος ευτυχώς δεν πήγαν χαμένα! Όταν υπάρχουν Άνθρωποι η ζωή όλων καλυτερεύει... Μακάρι κάτι ν'άλλαζε σε αυτό τον "κόσμο" όλοι ένα είμαστε και ο ένας θα έπρεπε πάντα να προσπαθεί το καλύτερο για τον άλλο...
Αδιανόητο μου φαίνεται, πόσοι άραγε θα το έκαναν; Δηλ το να ξεκινήσει κάποιος από Αθήνα για πχ Θεσσαλονίκη ώστε να βρει γιατρό για ένα άγνωστο πουλάκι... Εδώ τα δικά τους δεν πάνε στον γιατρό κι ας βρίσκεται στην ίδια πόλη...
Μπράβο για το ενδιαφέρον και την κίνηση σου Ζωή και δώσε συγχαρητήρια εκ μέρους μας στον γείτονα σου για ότι έκανε!
Εύχομαι γρήγορα περαστικά στη σκυλίτσα σου!
 
Ωχ! Περαστικά της! Καλή και ταχεία ανάρρωση να έχει!


Τέλεια! Χαίρομαι! Μόλις γίνει καλά δεν θα πονάει και θα περπατάει κανονικά! 🙂
Να σαι καλά Αμβροσιε.
 
Τόση αγωνία και κόπος ευτυχώς δεν πήγαν χαμένα! Όταν υπάρχουν Άνθρωποι η ζωή όλων καλυτερεύει... Μακάρι κάτι ν'άλλαζε σε αυτό τον "κόσμο" όλοι ένα είμαστε και ο ένας θα έπρεπε πάντα να προσπαθεί το καλύτερο για τον άλλο...
Αδιανόητο μου φαίνεται, πόσοι άραγε θα το έκαναν; Δηλ το να ξεκινήσει κάποιος από Αθήνα για πχ Θεσσαλονίκη ώστε να βρει γιατρό για ένα άγνωστο πουλάκι... Εδώ τα δικά τους δεν πάνε στον γιατρό κι ας βρίσκεται στην ίδια πόλη...
Μπράβο για το ενδιαφέρον και την κίνηση σου Ζωή και δώσε συγχαρητήρια εκ μέρους μας στον γείτονα σου για ότι έκανε!
Εύχομαι γρήγορα περαστικά στη σκυλίτσα σου!
Πράγματι έτσι είναι! Ό,τι και να πούμε για αυτόν τον άνθρωπο είναι λίγο.
Ευχαριστώ πολύ :)
[automerge]1544698114[/automerge]
Περαστικά σας! Ελπίζω να μην είναι σοβαρό.
Να είσαι καλά! Μόλις ανακαλύψαμε ότι σε αυτή την ηλικία και με πρόβλημα στο θυρεοειδή ακόμη και το πιο απλό πράγμα μπορεί να γίνει σοβαρό για αυτό στείλτε λίγη θετική ενέργεια. Τη χρειαζόμαστε!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top