Γενικά Αναζητάω παπαγάλο ringneck, monk ή μεγαλύτερου μεγέθους

Δεν ενδιαφέρουν τους περισσότερους αυτά είναι θεωρίες μια και Ένας π αναζητά την παρέα ενός γκρίζου τον ενδιαφέρουν human imprinted πουλάκια.
Μας ενδιαφέρουν. Εδώ το θέμα είναι για έναν άνθρωπο που ψάχνει πουλί για κατοικίδιο. Τι να το κάνει το αγρίμι που προτείνεις να πάρει;
Την εκτροφή μ την έχω παρουσιάσει στα βασιλικά γκριζακια 😜

Συγνώμη αλλά δεν είδαμε, τουλάχιστον εγώ, κάπου εκτροφή. Μιλάω για την εμπειρία σου αφού έχεις μεγαλώσει πουλιά με τον τρόπο που αναφέρεις και προτείνεις σε άλλους. Δείξε μας πώς το έκανες και τα αποτελέσματα. Αυτό λέγεται προσωπική εμπειρία.
 
Μας ενδιαφέρουν. Εδώ το θέμα είναι για έναν άνθρωπο που ψάχνει πουλί για κατοικίδιο. Τι να το κάνει το αγρίμι που προτείνεις να πάρει;


Συγνώμη αλλά δεν είδαμε, τουλάχιστον εγώ, κάπου εκτροφή. Μιλάω για την εμπειρία σου αφού έχεις μεγαλώσσει πουλιά με τον τρόπο που αναφέρεις και προτείνεις σε άλλους. Δείξε μας πώς το έκανες και τα αποτελέσματα. Αυτό λέγεται προσωπική εμπειρία.

Πρότεινα εγώ σε κάποιον να πάρει πουλί δικό μ η να πάρει αγρίμι; Να πάρει αυτο π ποθεί πρότεινα αλλά να προσέχει. Το θέμα εδώ στο οποίο μπήκα να γράψω/συμβουλευσω ιςως δεν είναι για έμενα αλλά για το Παναγιώτη. Αν ήθελα να γράψω για τα δικά μ πουλιά θα πήγαινα στο θέμα π έχω καιρό ανοίξει. Είναι δηλαδή υποχρεωτικό να παρουσιάζουμε πρώτα προτου βοηθήσουμε κάποιον; Χούντα;
 
Back
Top