Απρόσμενοι επισκέπτες

Όμορφο, χαριτωμένο, χαδιάρικο, φιλικό πλασματάκι! Να χαίρεστε το γατάκι σας και να περνάτε όμορφα μαζί του! Ο γιατρός είναι και για πουλάκια; Σας παρακαλούμε να μας τον πείτε, αφού τα προσέχει τόσο πολύ!
 
Τελειος ο γατουλης σας Τζωρτζινα μου!

Ειμαι ετοιμη να μπω μεσα στην οθονη!

Τα συγχαρητηρια μου στον φωτογραφο, απο οτι βλεπω υπαρχει ταλεντο!
 
Όμορφο, χαριτωμένο, χαδιάρικο, φιλικό πλασματάκι! Να χαίρεστε το γατάκι σας και να περνάτε όμορφα μαζί του! Ο γιατρός είναι και για πουλάκια; Σας παρακαλούμε να μας τον πείτε, αφού τα προσέχει τόσο πολύ!
Μαρια μου, ο γιατρος ειναι κατα βαση κτηνίατρος. Ομως του πηγα και μια καναρινιτσα μου που ειχε καποιο μικρο πρόβλημα και φανηκε να εχει αρκετες γνωσεις αλλα και πολυ μεγαλη ευαισθησια γυρω απο το θέμα. Να φανταστεις με εβαλε να πιασω εγω το πουλάκι για να μην στρεσσαριστει απο το πιασιμο αγνωστου χεριου. Και φανηκε να ξερει απο ασθενειες των πουλιων αλλα και τις συνηθειες και τον χαρακτηρα πουλιών οπως τα καναρινια και οι παπαγαλοι. Συζητουσαμε αρκετη ωρα και εμεινα ευχαριστημενη. Αν συνεχισει το ενδιαφερον και στα επόμενα ραντεβού, πραγματικα θα τον συστήσω μιας και καλυπτει βορεια Προάστεια τα οποία πασχουν απο γιατρους!
 
τελειος γατουλης!
να τον χαιρεστε :Big Grin:
εχει απιστευτα γλυκο υφος.
περαστικα του κ παντα γερος στο εξης :)
 
Το βρήκα, το βρήκα!

Γάταρος θα γίνει!

Βρε Τζωρτζίνα, τί αφτί αεροπλανικό είναι αυτό;
 
Πανεμορφος ειναι! Ειδικα η τελευταια φωτογραφια του που κοιμαται αγκαλια στο αρκουδακι ειναι καταπληκτικη! :D
 
Υπνε που παίρνεις τα γατια,
ελα παρε και τουτο,
μικρό μικρό σου το 'δωκα.
μεγάλο φερε μού το.:D

Δειτε εδω χουζουρι... 😉
 

Συνημμένα

  • Sept 2009 007.webp
    Sept 2009 007.webp
    46,4 KB · Προβολές: 22
  • Sept 2009 021.webp
    Sept 2009 021.webp
    56,4 KB · Προβολές: 19
  • Sept 2009 034.webp
    Sept 2009 034.webp
    63,5 KB · Προβολές: 18
  • Sept 2009 041.webp
    Sept 2009 041.webp
    53,2 KB · Προβολές: 18
  • Sept 2009 043.webp
    Sept 2009 043.webp
    71,4 KB · Προβολές: 16
Ατέλειωτο χουζούρι! Xαδιάρα, χαριτωμένη, με την κόκκινη κορδέλα στην πολυθρόνα με τις πατουσίτσες! Πολύ όμορφη!
 
Πραγματικα είναι απίστευτα χαδιαρης και υπναράς, αλλα τις ωρες που ειναι ξυπνιος ειναι παααρα πολυ δραστηριος και κανει απιστευτες σκανταλιές... Το λουρακι με το κουδουνάκι είναι απαραίτητο για ακουμε που βρισκεται ανα πασα στιγμη, γιατι μας λαχταρησε αρκετες φορές, οσο για το μακρυ λουρακι, για αυτο σηζητήσαμε με τον γιατρο οτι είναι καλυτερα κάποιες ωρες να είναι περιορισμενο για να αποφευγουμε ζημιες και ατυχηματα.:)
 
Βρε, πως εχει μεγαλωσει! :Big Grin:Αυτες οι ραβδωσεις στην γουνιτσα του, με ξετρελαινουν!:love
 
ειναι πανεμορφο! Και φαινεται τρομερα ναζιαρικο και ευτυχισμενο! Να το χαιρεστε!
 
Back
Top