Ασθένειες Αρρωστο κοκατιλ

Παιδια και παλι σας ευχαριστώ εχετε δικιο δεν υπαρχει και αλλη λυση τωρα δεν μπορω να τον φερω πισω στην ζωή αλλα μου ειναι λιγο δυσκολο γιατι τον αγαπουσα πολύ
 
Δυστυχώς τα ζώα έχουν κι αυτές τις πίκρες. Να μελετήσεις καλά από που θα αγοράσεις το νέο σου πουλάκι να είναι από εγγυημένη όσο γίνεται πηγή.
Έτσι την επόμενη φορά θα το χαίρεσαι για πολλά-πολλά χρόνια.
 
Παιδια και παλι σας ευχαριστώ εχετε δικιο δεν υπαρχει και αλλη λυση τωρα δεν μπορω να τον φερω πισω στην ζωή αλλα μου ειναι λιγο δυσκολο γιατι τον αγαπουσα πολύ
Αλέξανδρε είναι φυσιολογική κάθε παρόμοια αντίδραση και συναίσθημα.
Πάμε γι΄άλλα όμως... η ζωή συνεχίζεται.
 
Σας Ευχαριστω και παλικαι μαλλον εχετε δικιο δεν μπορω να τον φερω πισω στην ζωη! Θα προσπαθησω να το ξεπερασω.

Πριν φτασει σε αυτην την πολυ ασχημη κατασταση μου ειχε δωσει και αλλα σημαδια αλλα τα ερμηνευα λαθος.. Σηκωνε το κεφαλι του ψηλα καιεκανε σαν να ζαλιζοταν και να εχανε την ισορροπία του.
 
Σας Ευχαριστω και παλικαι μαλλον εχετε δικιο δεν μπορω να τον φερω πισω στην ζωη! Θα προσπαθησω να το ξεπερασω.

Πριν φτασει σε αυτην την πολυ ασχημη κατασταση μου ειχε δωσει και αλλα σημαδια αλλα τα ερμηνευα λαθος.. Σηκωνε το κεφαλι του ψηλα καιεκανε σαν να ζαλιζοταν και να εχανε την ισορροπία του.
Δυστυχώς δεν μπορούμε πάντα να ερμηνεύουμε σωστά κάθε μήνυμά τους...
Άλλωστε κι ο θάνατος για τα ζώα είναι αποδεκτός σαν κάτι φυσιολογικό. Γιατί έτσι ακριβώς είναι.
 
Στα τοσα χρονια που εχω πουλακια εχω χασει καποιο φιλαρακια μου δεν τα ξεχασα εδωσα την αγαπη μου σε καποια αλλα μαζι με τις εμπειριες που αποκομησα... Και συνεχιζω! φιλικη συμβουλη και προτρωπη... Κανε το ιδιο καπου γυρο σου υπαρχει καποιο πουλακι που θα σου χαρησει ομορφες στιγμες!
 
Back
Top