Γενικά Ας ανεβάσουμε βίντεο με τους μικρούς μας φίλους

Anna Maria Mp

PB Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2021
Μηνύματα
501
Πόλη
Αθήνα
Καλημερα στην παρεα! Αύγουστος, χαλαρός μήνας (για τους περισσοτερους) και σκέφτηκα κάτι χαλαρωτικό και όμορφo,
να ανεβάσουμε βιντεάκια με τους μικρούς μας φίλους😍
Ξεκινάω εγώ με τον δικό μου τον φάτσα, τον Πίτερ.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Μπορείτε να μπείτε στο κανάλι μου και να δείτε τα πουλάκια μου
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
@Anna Maria Mp το Καναρίνι είναι ο Νάκο και ο άλλος είναι ο Λούης,στην ουσία είναι σαν αδερφάκια με απόκλιση ηλικίας 2 μήνες διάφορα, σε 10 μέρες ο Νάκο κλείνει τον πρώτο χρόνο και σε 2 μήνες ο Λούης 😁🥰
 
Τέλεια! Να σας ζήσουν. 🥰
Άννα Μαρία παρολίγον να μου καεί το φαί! Εάν αυτό που προσγειώνεται πάνω στο δάκτυλο σου, το καταφέρω ποτέ (λέμε τώρα)με τον Σοφοκλή, όπου κ ναστε θα ακούσετε τον αλαλαγμό μου!
@Akanthillis τραγουδάνε κ τώρα με την πτερόροια; Ο δικός μου μουγκοΘοδωρος!
Είναι κουκλάκια. Τι να λέμε!
 
@MARY58 μόνο ο Νάκο (καναρίνι) τραγουδάει που και που, ο Λούης άχνα δεν βγαζει πέρα από τα "τσικλι" που κάνει (αντίστοιχο τσίου στα καναρίνια) δεν κελαηδαει και επειδή είναι και η τελευταία μου ευκαιρία να πάρουν φωνές το έχω ρίξει στο δασκαλεμα και στους δύο.
 
Video της Mabel
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
@Anna Maria Mp Ευχαριστώ παρα πολύ! Την μαθαινω στα αγγλικά γιατι οι λέξεις ειναι πιο σύντομες και καθαρες και τις καταλαβαίνει καλυτερα. Ας πουμε το ελα δεν ειναι πολυ ευηχο ενω το come ακούγεται πιο καθαρό.
 
@Anna Maria Mp Προσπαθει να πει το ονομα της αλήθεια είναι... Γενικά τα green cheek conure δεν ειναι καλοί ομιλητές και σπανια μιλάνε. Η δικιά μου κατι προσπαθει να πει μονο μια φορα το ειπε καθαρά. Επίσης να πω πως και αν μιλήσουν σπανια καταλαβαίνεις τι λένε καθώς δεν εχουν καθαρή αρθρωση.
 
Back
Top