Γενικά Αυτή είναι η Winter

Φαίνεται να απολαμβάνει την νέα της γειτονιά! Όπως πάντα πανέμορφη!
Τελευταία όποτε βλέπω κοκατού μου φαίνονται σαν τεράστια αφράτα μωρά (λόγω πιο στρογγυλου-λιγοτερο αεροδυναμικού σχήματος) κοκατίλ😁 πραγματικά ευχαριστιέσαι να τα χαϊδεύεις τόσο απαλά που είναι... Επίσης έχουν τόσο γλυκά σκουρα μάτια με αυτούς τους ανοιχτοχρωμους δακτυλίους γύρω, και η Γουίντερ έχει πραγματι ιδιαίτερα χαρούμενη και τρυφερή έκφραση👀
 
Πανέμορφο και θηρίο σε μέγεθος. Τυχερή πάντως η κόρη σας που την έχετε μαθει από μικρή με ζώα στο σπίτι, εγώ δυστυχώς αν και πάντα τα λάτρευα οι γονείς μου δεν τα ήθελαν και ότι κατοικίδιο έχω πάρει μέχρι τώρα πρέπει εγώ να ενημερωθώ και να φροντίσω για όλα.
 
@giannisvlg Στη δίνω να την κρατάς όταν πηγαίνουμε διακοπές. Έρχεσαι μέχρι εδώ για κοκατου-σίτινγκ? 😛

@Kleos Με γονείς που είχαν ζώα απο μικροί δεν γινόταν να βγει αλλιώς το παιδί μας. 😁
 
Απο που ξεκίνησε και που κατέληξε η Βίντερ... Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο χαμογελαστή γίνεται μαζί σας. Το ότι είναι πανέμορφη δεν υπάρχει πλέον λόγος να το λέμε είναι αυτονόητο.
 
Kαιρό είχα να σας δείξω το κορίτσι μου. Τα βίντεο είναι απο μερικές εβδομάδες πριν.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top