Φροντίδα Αυτοκαθαριζόμενη συστοιχία κλουβιών

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
με φωτισμό LED που "ντιμάρεται" (δημιουργία ΗΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ).
Μεγάλη ευκολία το σύστημα. Είναι εντυπωσιακή επίσης και η διάχυση του φωτός μέσα στο χώρο της ζευγαρώστρας.
 
Eδω, μια εκτροφή σε πλήρη ανάπτηξη με το νέο σύστημα και με φωτισμό LED που "ντιμάρεται" (δημιουργία ΗΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ).

View attachment 39065
απλά άψογο! αλλά είναι προφανές πως δεν είναι για τον καθένα...
 
Οι γειτονες μας οι Τουρκοι εχουν αντιγραψει αυτα τα σχεδια εδω και τριετια αν δεν κανω λαθος... Με μια συντομη αναζητηση στο διαδικτυο μπορειτε να βρειτε αρκετες εταιρειες που φτιαχνουν παρομοιες ζευγαρωστρες σε πολυ χαμηλοτερη τιμη Οπως σε ολα τα πραγματα, ομως,ισχυει το οτι πληρωσεις παιρνεις. Αν καποιος θελει να το ψαξει, αρκει να κουγκλαρει pvc kafes το kafes ειναι μαλλον το κλουβι στα τουρκικα.Απο την αλλη βεβαια αν παρουσιαστει προβλημα απλα αλλαζεις προσοψεις μετα απο καποια χρονια... Μηπως να το δουμε το θεμα πιο σοβαρα; Και στην Ελλαδα στελνουν προιοντα και στην Ελλαδα υπαρχει αντιπροσωπος στην Β. Ελλαδα που φερνει την μια εταιρεια απο αυτες
 
ωραιο συστημα μπορει καποιος να μας πει τιμες και ποσο διαστασεις ειναι το κλουβι και τιμες γιατι στο σαιτ δεν δινει ποσο κανουν και εχει σε μεγαλυτερες διαστασεις
 
Οι γειτονες μας οι Τουρκοι εχουν αντιγραψει αυτα τα σχεδια εδω και τριετια αν δεν κανω λαθος... Με μια συντομη αναζητηση στο διαδικτυο μπορειτε να βρειτε αρκετες εταιρειες που φτιαχνουν παρομοιες ζευγαρωστρες σε πολυ χαμηλοτερη τιμη Οπως σε ολα τα πραγματα, ομως,ισχυει το οτι πληρωσεις παιρνεις. Αν καποιος θελει να το ψαξει, αρκει να κουγκλαρει pvc kafes το kafes ειναι μαλλον το κλουβι στα τουρκικα.Απο την αλλη βεβαια αν παρουσιαστει προβλημα απλα αλλαζεις προσοψεις μετα απο καποια χρονια... Μηπως να το δουμε το θεμα πιο σοβαρα; Και στην Ελλαδα στελνουν προιοντα και στην Ελλαδα υπαρχει αντιπροσωπος στην Β. Ελλαδα που φερνει την μια εταιρεια απο αυτες
Για τη συγκεκριμένη εταιρία ήθελα και εγώ να πάρω μια συστοιχία αλλά έχω ακούσει πως κάποια πράγματα δεν είναι τόσο καλά σε ποιότητα. Τώρα από κοντά δεν έχω δει να σου πω. Μόνο τηλεφωνικές παραγγελίες υπάρχουνε μέσω facebook που πιθανών θα είναι κάποιος μεσολαβητής που θα τα φέρνει ιδιώτης.Αν δεν τα δεις από κοντά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρεις.
 
δεν ειναι και πολυ ακριβη αλλα που την βρισκεις και την παραγγελνεις κυριε μακη αν εχετε καποια στοιχεια να ρωτησουμε καποια πραγματα και να παραγγειλουμε
 
Και η ταινία... ρολό χαρτί δεν είναι;
Δεν έχω καμία εικόνα χρήσης τέτοιας συστοιχίας... και δεν γνωρίζω κάποιον που να έχει για να ρωτήσω.
 
, οκ μαθε και πεσμου λεπτομερεις κοστος ποσο ζευγαρωστρες ειναι και μηκος τον κλουβιων το θεωρω πολυ καλο αξιζει

ο μακης ειχε πει ειναι ταινιοδρομος που πλενετε μονος του αυτοκαθαριζετε και ξαναχρησιμοποιητε την αλλη φορα
 
δεν ειναι και πολυ ακριβη αλλα που την βρισκεις και την παραγγελνεις κυριε μακη αν εχετε καποια στοιχεια να ρωτησουμε καποια πραγματα και να παραγγειλουμε

Στο πόστ 18 υπάρχει ο αντιπρόσωπος που έχει και τηλέφωνα επικοινωνίας.
 
πηρα τηλεφωνο κυριε μακη μου ειπαν λιανικως δεν πουλανε και να απευθυνθω στους αντιπροσοπους στο ηρακλειο ειναι 4 οι δυο εχουν κλειση και οι αλλοι δυο δεν τα εχουν μου ειπαν σε αυτους να απευθυνθω να δω τι θελω και αυτοι θα μου δωσουν τιμη
 
Back
Top