Γενικά Βίντεο με τον Πέτρο τον παπαγάλο μου σε δράση

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης joanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

joanna

PB New Member
Εγγραφή
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
71
Πόλη
Αυλώνας
Ο Πέτρος είναι ένας ανήσυχος πονηρός παπαγάλος του Αμαζονίου. Τον έχουμε 15 χρόνια και παρ'ολα αυτά είναι κολλημένος στη μαμά μου κι εμένα και την αδελφή μου δε μας πολυχωνεύει. Η αδελφή μου απήυδισε και πήγε και αγόρασε Ζακό. Ναι είναι η Στυλιανή που έχει τον Κωστάκη. Ο Πέτρος μπορεί και ακολουθεί το ρυθμό των τραγουδιών που του λέμε και χορεύει στο ένα πόδι γιατί με το άλλο στερεώνεται στο κλουβί. Είναι πανέμορφος. Ένα άλλο χάρισμά του είναι ότι όταν κάνει μπάνιο στο μεταλλικό δοχείο που του έχουμε στο κλουβί του προμηνύεται αλλαγή του καιρού! Έχουμε έναν μετεωρολόγο στο σπίτι μας. Όταν θυμώνει όμως γίνεται επιθετικός και δαγκώνει. Τις προάλλες όρμησε κάνοντας κατά μέτωπο επίθεση και προσγειώθηκε στον ώμο μου και με τσίμπησε στα αυτί! Τι να πει κανείς... Θέλει να'χει το πάνω χέρι! Αυτά για την ώρα!΄:)
Είμαι άσχετη! Δεν ξέρω αν θα καταφέρετε να δείτε αυτό το βίντεο, αλλά είναι σε αυτή τη διεύθυνση για παν ενδεχόμενο.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Πάντωσ προσπάθησα να δείξω λίγο από την ομορφιά του Πέτρου μας.
 
Είμαι άσχετη! Δεν ξέρω αν θα καταφέρετε να δείτε αυτό το βίντεο, αλλά είναι σε αυτή τη διεύθυνση για παν ενδεχόμενο. . Πάντωσ προσπάθησα να δείξω λίγο από την ομορφιά του Πέτρου μας.
εχει και
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
και Peter the Great 3
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
και Peter the Great 3 .
peter the Great 4
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
😀! :D Πολυ πλακα εχει Ιωαννα! :D Τι φωναξε στο 3ο βιντεο νομιζω... "Μαμα"; Και μολις τον πλησιασες λιγο φουσκωσε και τα φτερα του...😛
 
Απίστευτος ο Πέτρος και με ευρυ ρεπερτόριο! Απο λαικά ασματα μεχρι εκκλησιαστικούς ύμνους! Ειναι τόσο γλυκός όσο ένα μωρό! Να τον χαιρεστε!
 
Τι ομορφος! Οταν τραγουδαει μαζι σας και φωναζει μαμα λιωνω!
 
Γλυκύτατος ο Πετράκος, χαρούμενος, παιχνιδιάρης, ακούει τη μητέρα σας και τη φωνάζει δύο φορές μαμά! Να τον χαίρεστε!
 
Ευχαριστώ πολύ όλους. Η αλήθεια είναι ότι είναι και ζόρικος, ανεξάρτητος. όποτε θέλει τις λέξεις τις λέει καθαρά και άλλοτε όπως στο τρίτο βίντεο που ανακατεύει τις λέξεις Γιάννα και μαμά. Περίεργο, ε; Και φυσικά τραγουδά μόνο όταν κανείς τραγουδά δίπλα του ή δουλεύει ο απορροφητήρας της κουζίνας. Είναι πολύ ανταγωνιστικός!Η πλάκα είναι ότι αν φωνάξει μόνος του μαμά, η μαμά μου μπερδεύεται και νομίζει ότι εγώ τη φώναξα! Αν έχετε όρεξη και για κανένα άλλο βιντεάκι να μου πείτε.
 
Ωραία θα τον κάνουμε ιντερνετικό αστέρα. Στα επόμενα θα δεις πώς ορμάει. Χε, χε, χε!
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
Ευχαριστώ πολύ! Είναι σαν να είναι άνθρωπος ο Περούλης μας. Είχαμε κι εμείς ring neck. Ε'ιναι όμορφοι παπαγάλοι.
 
Back
Top