Γενικά Βίντεο με τον Πέτρο τον παπαγάλο μου σε δράση

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης joanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Σ'ευχαριστώ πολύ. Είναι 15 χρόνια τώρα που ο Πέτρος μας δίνει μεγάλη χαρά και καμιά φορά και καμιά δαγκωνιά. Ελπίζω να τον έχουμε για πολλά χρόνια γιατί ειλικρινά είναι αναντικατάστατος!
 
Μπραβο σας που του πηρατε καινουρια ξυλινα παιχνιδια!:D

Φαινεται οτι τα χαιρεται παρα πολυ!
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
ακολουθήσαμε τη συμβουλή σου γιατί τον είχαμε λίγο αφήσει καθώς ότι του παίρναμε το κατέστρεφε, χε, χε δες και το άλλο βιντεάκι να δεις τι μανία τον έπιασε!
 
ναι, ναι έχεις δίκιο! Έχει μια μανία τρέλα πάνω του δεν νομίζεις! Δεν τα ήθελε στο κλουβίτου, του πήραμε μια σκάλα και ένα άλλο, έχει περιλάβει τα σκαλιά, να δω τι θα μείνει μέσα στην εβδομάδα!
 
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Έχουμε κι ένα καναρινάκι τον Ερρίκο, αν μπορέσω θα βάλω να δεις ανταγωνισμό Πέτρου με Ερρίκο! Πολύ πλάκα!
 
Iωαννα απο οτι ειδα δεν ποναει καθολου ο καυτηριασμος. :)

Ηταν πολυ καλος ασθενης βεβαια, ο Φοιβος θα σηκωνε ολη την οικοδομη στο ποδι νομιζω... Φαινεται και ποση αδυναμια εχει στη μαμα σου. :D
 
Απίστευτο, σε συνοδεύει στο τραγούδι, μα δύσκολο του έβαλες με πολλά λόγια! Βέλε το πάλι να τραγουδήσετε μαζί! Next youtube. Μα δεν κατάλαβα, ο γιατρός του έβγαλε αίμα κόβοντας το νύχι; Μπράβο του, πολύ ψύχραιμος ο Peter! Έχεις δοκιμάσει να του τα λιμάρεις μόνη σου;
 
Μαρία μου ο Πέτρος 15 χρόνια τώρα είναι ερωτευμένος με τη μαμά μου και μόνο και στα χέρια της δε φοβάται! Εμένα κάπως με "πάει" γιατί με βλέπει καθημερινά, την αδερφή μου... άστα! Είναι πολύ τραγουδιάρης! Όταν είναι σε λειτουργία ο απορροφητήρας τα λέει όλα. Αλλιώς πρέπει να τραγουδήσουμε εμείς για να ξεκινήσει. Θα προσπαθήσω να του βάλω κάτι εύκολο να δούμε! Ο γιατρός ήταν σε ενδοιασμό, αλλά έκοψε λίγο παραπάνω τελικά και μετά του έκανε καυτηρίαση. Με τη λίμα μας το είπε κι αυτός και θα το δοκιμάσει η... μαμά την επόμενη φορά! 🙂
 
Ναι, είναι αλήθεια ότι μιλάμε για έναν... έρωτα μεγάλο και... Δοκιμασμένο!(χε, χε, χε):) Εμένα μ'εχει τρελλάνει το κόλπο με τα φτερά όταν τον ψεκάζεις! Ανεπανάληπτος!
 
καινούργιο βιντεάκι

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
κι άλλο ένα καινούργιο βιντεάκι
 
Μπραβο στον Πετρουλι! Θα γινει μεγαλος τραγουδιστης.Βλεπω να συνεργαζεται με κανενα μουσικο σχημα του χρονου!
 
Back
Top