Γενικά Βίντεο με τον Πέτρο τον παπαγάλο μου σε δράση

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης joanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Tυχερός ο Πέτρος που βρίσκεται σε τέτοιο περιβάλλον, με αγάπη, που τον έχουν χαϊδεμένο, του μιλάνε & του τραγουδάνε τουλάχιστον τρεις άνθρωποι, και του κελαηδάει & ένα πουλί! Πραγματικά ζηλευτή συντροφιά! Πώς να μην τραγουδάει & να πετά απ'τη χαρά του! Μπράβο σας κι'ευχαριστούμε!
 
Χε, χε, χε! Με τον Κουρκούλη και με καμιά εκκλησιαστική χορωδία! Έχει μεγάλες δυνατότητες!
 
Ευχαριστώ πολύ! τον υπεραγαπάμε! το καναρίνι αυτός δεν το χωνεύει!
 
Ιωαννα εχω ριξει απιστευτο γελιο με το πρωτο σημερινο βιντεο που λεει τα δικα του με ανθρωπινη φωνη αλλα ενας θεος ξερει τι λεει. Εχει τετοια αυτοπεποιθηση ομως η φωνη του, που νομιζει οτι τα λεει ολοσωστα! :D
 
Αγαπητέ Φοίβε, δεν έχεις δει τίποτε ακόμα! Τα σκέρτσα του Πέτρου είναι πολλά! Πάντως πολλά τα καταλαβαίνουμε εμείς που τον έχουμε συνηθίσει όταν τα λέει χύμα και τσουβαλάτα, και όταν είναι πιο ήρεμος είναι πιο καθαρά τα πράγματα! Παίζει μεγάλο ρόλο η διάθεση στην οποία βρίσκεται. Το αλληλούια τολέει και πιο καθαρά. Είναι να πετύχεις τη σωστή μέρα! 🙂
 
Το πλασματάκι σας είναι πραγματικά αξιολάτρευτο! Μπράβο για την αγάπη που του δείχνετε! Εμενα προσωπικά μου έφτιαξες τη μέρα με τα βιντεάκια του Πετρούλη!
 
Back
Top