Γενικά Βρήκα κι άλλο καναρίνι χωρίς δάχτυλα

@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 Ποιος ξερει τι περασε... 😔 ναι οταν μπορεσεις παρτου ενα κλουβακι! Και οταν γινει αυτο δηλαδη κλουβακι πατηθρες κτλ και να ειναι κομπλε θελουμε και μια φωτογραφια
 
@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 Τρωει πολυ γιατι νομιζει οτι θα του τα παρουνε και κανει αποθηκη 🤣 χαιρομαι που ειναι καλα και τρωει και πινει νερακι! Αμα θα μπορεσεις μεσα στην ημερα να το ξαναδεις πες μας πως τα παει 😊
 
Το μικρο παει καλα.. Πλεον ροκανιζει κ λίγους σπορους. Καθεται συνεχως στο κλαδακι. Αλλαξε κλουβακι και θα το υιοθετήσει η πεθερα μου. Απτη στιγμη που το βρηκα μου λεει πως το θελει. Μενει απεναντι οποτε οτι χρειαστει ειμαι κοντα.
 

Συνημμένα

  • P00719-085001.webp
    P00719-085001.webp
    36,2 KB · Προβολές: 83
@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 😍 Καλημερα! Καλα ειναι απιστευτο πως εχει αλλαξει απο την πρωτη φωτογραφια που μας ειχες βαλει! Χαιρομαι πολυ που ολα ειναι καλα! Να σαι καλα και παλι και βαζε μας και καμια φωτογραφια που και που 😁
 
@ΜΑΡΙΑαα καλησπερα.τα καναρινακια πανε πολυ καλα.το πρωτο που ειχα βρει κοντραρεται με τον αλλο μου αρσενικο στο κελαιδημα ολη μερα 😁.το τελευταιο κ πιο μικρο εχει μεγαλωσει..τσιτσιριζει..δεν εχουμε ακομη μαθει φυλλο.ολα καλα.
 
Γενικά δε παρακολουθώ θέματα με καναρινάκια, ήρθα από κατα τύχη από άλλο θέμα με ένα budgie χωρις ποδαράκι, τι να πω. πραγματικά respect αδελφέ! Να είσαι καλά ! Για το καθίκι που ευθύνεται για αυτή την κατάσταση δε χρειάζεται να πούμε κάτι...
 
@Elli η πεθερα τον φωναζει Τακη (αν κ πιστευω πως ειναι θηλυκό).περα απο τσιου δεν εχει κανει ακομη κατι.ειναι καλα στην υγεια του,τρωει και ειναι ζωηρουλι.ολα καλα.
 
Back
Top