Φροντίδα Βρήκα πουλάκι στο μπαλκόνι και δεν ξέρω τι να κάνω

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης pitsi13
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Βασικά κάθεται πιο πολύ. Νεράκι ήπιε που του έβαλα λίγο λίγο στο στόμα.οταν ειναι στο χέρι μου σκαρφαλωνει έχει δύναμη δηλαδή ανοίγει και τα φτερά του
[automerge]1593978651[/automerge]
Βασικά κάθεται πιο πολύ. Νεράκι ήπιε που του έβαλα λίγο λίγο στο στόμα.οταν ειναι στο χέρι μου σκαρφαλωνει έχει δύναμη δηλαδή ανοίγει και τα φτερά του σηκώνει και το κεφαλάκι του και κοιτάει γύρω γύρω
 
Παιδιά βοήθεια βρήκα πουλάκι στο μπαλκόνι δεν ξέρω καν τι είναι και τι να το ταισω για να ζήσει.
Αν το μπαλκόνι είναι ασφαλές από γάτες τοποθέτησε το στο σημείο που το βρήκες μέσα σε ένα μικρό χαρτόκουτο ή δοχείο, οι γονείς του σίγουρα θα το ψάχνουν.
Τώρα που είναι βράδυ δεν υπάρχει λόγος να ταϊστεί.
Τα μάτια του είναι μεγάλα και στρογγυλά;
 
Είναι σταχτάρα ή βραχοχελίδονο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις εφόσον ζεις στην Αθήνα είναι να το παραδώσεις στην Α. Ν.Ι.Μ.Α και εκείνη θα το βοηθήσουν.
 
@pitsi13 Μαλιστα! Καλα συμβαλουν ολα τωρα τρομαρα εξαντληση επεσε μαλλον αποτομα κουραστηκε ειναι πολλα! Αλλα δεν αποκλειουμε και τον τραυματισμο! Δεν ξερω τωρα αν μπορεις να το ταΐσεις πχ οπως τα καναρινια! Περιμενε λιγο μηπως απαντησουν και οι πιο εμπειροι για να σου πουν τι να κανεις ξερουν περισσοτερα! Μην ανησυχεις και μην αγχωνεσαι!
 
Back
Top