Φροντίδα Βρήκα πουλάκι στο μπαλκόνι και δεν ξέρω τι να κάνω

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης pitsi13
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Παιδιά μίλησα στο τηλέφωνο και οι άνθρωποι εκεί με βοήθησαν πολύ. Θα το ταΐζω μέχρι να μεγαλώσει (μου είπαν τι) και όταν φτάσει σε ένα συγκεκριμένο μέγεθος να το βοηθήσω να πετάξει.. Όλα καλά. Σας ευχαριστώ ολους
 
Παιδιά μίλησα στο τηλέφωνο και οι άνθρωποι εκεί με βοήθησαν πολύ. Θα το ταΐζω μέχρι να μεγαλώσει (μου είπαν τι) και όταν φτάσει σε ένα συγκεκριμένο μέγεθος να το βοηθήσω να πετάξει.. Όλα καλά. Σας ευχαριστώ ολους
Τελικά πρόκειται για χελιδονάκι ή για κούκο;
Τι θα το ταΐζεις και κάθε πότε;
Ανοίγει το στοματάκι του όταν το ταΐζεις;
Σε τι μέγεθος πρέπει να φτάσει έως να το ελευθερώσεις;

Πραγματικά ΜΠΡΑΒΟ σου που ασχολείσαι!
 
@myr Σωστα
[automerge]1594112730[/automerge]
@ianos Σταχταρα είναι τρωει ασπραδι από αυγουλακι και ξηρα τροφή ανάπτυξης για γατάκια μουσκεμενη. Όταν τα φτερά του μαζεμένα ξεπεράσουν κατά ένα εκατοστό την ουρά του θα μπορεί να πετάξει μου έδωσαν και οδηγίες για το πως θα το βοηθήσω να το κάνει και αυτό.Όλα πάνε καλά μέχρι στιγμής.
 
Σήμερα του πήρα κοτοπουλάκι φιλέτο και το έλιωσα παιδιά κόντεψε να μου φάει και το δάχτυλο. Έχει δυναμώσει πάρα πολύ. Πλεον όταν πονάει με φωνάζει.. Και τρώει σαν τρελό.Έχω ενθουσιαστεί πιστεύω θα τα καταφέρει εύκολα το μικρούλι.
[automerge]1594136525[/automerge]
Πιναει
 
@pitsi13 Χαιρομαι πολυ ολα θα πανε καλα! Μην δεθεις μαζι του μην το κανεις αυτο... Το ξερω ομως οτι εχεις δεθει ηδη απο τον τροπο που γραφεις τα μηνυματα 😊 . Γιατι αργα ή γρηγορα θα πρεπει να το αφησεις και ειναι μια κατασταση δυσκολη!
 
Back
Top