Γενικά Γιατί ο Ρίνγκο στέκεται στο ένα του πόδι;

christos1948

PB New Member
Εγγραφή
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
229
Πόλη
Λευκωσία
Ξερει καποιος γιατι ο Ρινγκο οταν κοιματε στεκεται στο ενα του ποδι;Επισης το κανει και καποιες φορες οταν καθεται στο χερι μας και οταν καθεται στη καρεκλα του.
 
Δεν είναι αφύσικο για ένα πουλί αυτό. Εκτός αν παρατηρείς πως το πόδι που σηκώνει έχει κάποιο πρόβλημα.
 
Δεν είναι αφύσικο για ένα πουλί αυτό. Εκτός αν παρατηρείς πως το πόδι που σηκώνει έχει κάποιο πρόβλημα.
Οχι δεν εχει κανενα προβλημα το κανει και με τα 2 του ποδια δεν στεκεται παντα με το ιδιο ποδι.Αλλα εγω εχω απορια γιατι το κανει αυτο;
 
Αλλα εγω εχω απορια γιατι το κανει αυτο;
Για να τα ξεκουράζει.
Οι πατήθρες σου είναι ξύλινες και δυο τριών μεγεθών; Ίσως δεν του επιτρέπουν να γυμνάζει τα πέλματά του.
Επίσης πολλά πουλιά θα ήθελαν πλάτωμα για να κοιμηθούν ξεκούραστα.
Κάτι όπως αυτά του Ανέστη Πατήθρες από φυσικό ξύλο ελιάς .
 
Για να τα ξεκουράζει.
Οι πατήθρες σου είναι ξύλινες και δυο τριών μεγεθών; Ίσως δεν του επιτρέπουν να γυμνάζει τα πέλματά του.
Επίσης πολλά πουλιά θα ήθελαν πλάτωμα για να κοιμηθούν ξεκούραστα.
Κάτι όπως αυτά του Ανέστη Πατήθρες από φυσικό ξύλο ελιάς .
Εχω μια μεγαλης διαμερτου, μια μικρης διαμερτου, ενα απο σχοινοι, ενα απο ασβεστιο μεσαιας διαμετρου
 
Α εντάξει, ε απλά τον βολεύει να ξεκουράζεται έτσι, φυσιολογικό είναι.
 
Ναι την είδα, αυτή είναι για όσους θέλουν να την δουν.

[x]

Στο έγραψα κι εκεί Χρήστο, μπράβο, όλα πολύ τέλεια του τα έχεις!
 
Μαρια επειδη εχω και αλλες πατηθρες και μια γεφυρα. Δεν ξερω τι να κανω :να του τα αφηνω τα ιδια ή να του αλλαζω τοπο τις πατηθρες και τις πατηθρες;
 
Α ωραία είναι, καλά πατήθρες έχεις, μπορείς αν θέλεις, αυτές που έχεις να τις βγάζεις για πλύσιμο και να τις αντικαθιστάς με αυτές που είναι καιρό αχρησιμοποίητες και εναλλάξ το ίδιο για να αποφορτίζονται από τυχόν μικρόβια.
Η γέφυρα σκαλίτσα, ωραία δεν του την βάζεις;
 
Α ωραία είναι, καλά πατήθρες έχεις, μπορείς αν θέλεις, αυτές που έχεις να τις βγάζεις για πλύσιμο και να τις αντικαθιστάς με αυτές που είναι καιρό αχρησιμοποίητες και εναλλάξ το ίδιο για να αποφορτίζονται από τυχόν μικρόβια.
Η γέφυρα σκαλίτσα, ωραία δεν του την βάζεις;
Θα το κανω αυριο ή την Κυριακη αυτο με το πλησιμο. Την γεφυρα σκαλιτσα του την βαζω μεσα στο κλουβι μια φορα το μηνα για μια ευδομαδα γιατι ειναι πολυ μεγαλη και δεν ξερω πως να τη βαλω. Καθημερινα την εχω πανω στη καρεκλα του και βαζω στις ακριες της παιχπαιχνιδια και του αρεσει να καταστεφει τα ξυλα που εχει αριστερα και δεξια. Καθεται περιπου μια ωρα την ημερα στην γεφυρα και παιζει
 
Ε εντάξει τότε δεν είναι απαραίτητο να την βάλεις και μέσα στο κλουβί.
Του έχεις σταντ για έξω ή όπου να ναι;
Δεν του εχω σταντ αλλα δεν μαθεται οπου να ναι. Καθεται στη καρεκλα του, λιγο στο κλουβι του και στον καναπε μαζι μας.
 
Back
Top