Γενικά Για τους φίλους της καρδερίνας μια καταπληκτική φωτογραφία

Michail_sk.

PB New Member
Εγγραφή
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
17
Πόλη
Άργος
Για τους φίλους της καρδερίνας μια καταπληκτική φωτογραφία.

Δεν είναι δική μου, περισσότερα μπορείτε να βρείτε στο: http://
 

Συνημμένα

  • 1015.webp
    1015.webp
    33,8 KB · Προβολές: 862
οντως μακαρι να βρεθει καποια φορμουλα, να ξαναλειτουργησει το φορουμ των Ιθαγενων.. αναγκαζομαστε και ψαχνουμε και αλλα φορουμ.
 
Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Η τελεια μπραβο.. Μακαρι ναταν ανοιχτο το φορουμ εχω ψαξει αλλου δεν εχω βρει κατι.. Καλυτερα να ξανανοιξει
 
Η φωτογραφία είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.. Είναι πολύ μπροστα...Αυτό θα πεί "Άγρια Ζωή"..."Άγρια Ομορφία"! Ελπίζω όσοι απαντούν στο πόσο καταπληκτική είναι αυτή η φωτογραφία να έχουν καρδερίνες δαχτυλιδωμένες (εκτροφής). Γιατί είναι, το λιγότερο, ΓΕΛΙΟ να έχουν άγριες και να σχολιάζουν αυτή τη φωτογραφία...
 
συμφωνω εγω προσωπικα μονο δαχτυλιδομενες παντα εκτος και αν μας κοροιδευουν και βαζουν δαχτυλιδι οι πετσοπαδες.. Παιζει κατι τετοιο; Οι δαχτυλιδομενες ειναι παντως πιο σπανιες απτις κανονικες-αγριες
 
Φίλε Δημήτρη πραγματικά αυτο έχει συζητηθεί πολλάκης... Μην ανοιγουμε εδώ τετοιου είδους απορίες γιατι θα κάψουμε το πόστ.. Και ο υπεύθυνος θα είμαι εγώ... Θα βγούμε τρελλά off topic.. Το θέμα μας είναι μια καταπληκτική φωτογραφία!
 
Θα σας παρακαλούσα θερμά να παραμείνετε εντός θέματος 🙂
 
Πολύ ωραία φωτογραφία, αλλά αποτέλεσμα πολαπλής επεξεργασίας αφού πρόκειται για την ίδια καρδερίνα. Δυστυχώς μειώνεται η αξία της μιας και είναι μοντάζ.
 
φαινεται αυτο πουλες αλλα ειναι 4 πανω και μια κατω καλα οι 4 εγινε μονταζ αλλα πως κατεβηκε κατω η καρδερινα στο πεταγμα της;ισως ειναι 2 οι καρδερινες.. Τεσπα οτι και ναναι ειναι απιθανη
 
Ego den blepo kati stixia gia "Montage". Ala mipos na mou lete pos ta katalabenete einai montage.
 
Υποθεσεις ειναι Αλεξανδρε. Γιατι στο photoshop το καταλαβαινεις;Εκτος κι αν η δουλεια που χει γινει ειναι χαλια.Sorry για το οφ...
 
Οι μόνες παρεμβάσεις που ίσως είναι εμφανείς είναι το τέλειο φλουτάρισμα (βάθος πεδίου) η αύξηση του contrast και σίγουρα το τόνισμα των χρωμάτων.

Δεν ξέρω αν είναι φτιαγμένη, πάντως είναι άψογη

Υ. Γ. Ο σχολιασμός της φωτογραφίας δεν νομίζω ότι είναι of topic
 
δεν είναι μοντάζ κοιτάξτε πιο προσεκτικά τα πόδια των πουλιών.
 
Back
Top