Γενικά Δεκαοχτούρα στο μπαλκόνι μου

Θα σου πρότεινα όταν καθαρίσει να πάρεις και λίγο χαρτόνι από κάποιο χρωματοπωλειο και να "ντύσεις" αν μπορείς την γύρω περιοχή ανάλογα με το χώρο για την πιο εύκολη καθαριπτητα αργότερα.
 
Δεν φαντάζεσαι πόσο θέλω να το πλύνω. Είναι περίπου ενάμιση μήνα άπλυτο🤢🤢🤢😱αλλά έκανα τόσο καιρό υπομονή αφού βγήκε το πουλάκι θα περιμένω και μετά θα κάνω ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ! Εφόσον της επέτρεψα να το κάνει θα αφήσω να ολοκληρωθεί το έργο της, σας ευχαριστώ όλους για όλες τις απαντήσεις στις απορίες μου💚
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Παίζει αυτό σαν σενάριο Γιάννη;
Χάχα! Πλάκα κάνω για να τρελάνω την Βάσω Γιάννη. Δεν νομίζω όμως τωρα να κάνει πάλι φωλιά εκεί.
 
Παιδιά απίστευτο... Θυμάστε που είχα πει για τη δεκαοχτούρα ότι έσπασε το ένα το αυγό της και όμως πήγε και το πήρε και τώρα έχει δύο και το είχε κρυμμένο για να ζεσταίνεται στην αγκαλιά της και τώρα ζούνε και τα δύο τελικά για αυτό δεν βρήκα το πουλάκι στην βεράντα βρήκα μόνο το τσόφλι του αυγού. Χάρηκα πάρα πολύ που είδα αυτή την εικόνα 😍
 
Κι εγώ πίστευα πως το πήρε ο αέρας και το πέταξε αλλά σήμερα είδα και το δεύτερο οπότε λογικά αυτό θα έγινε. Αααχχχχχ μανούλα.. 😍
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πως έφτασες τόσο ψηλά;
Σκαρφαλωμενος στην γωνια στο καγκελο με κοντρα την καθετη σιδερενια κολωνα με το ενα χερι να κρατιεμαι και το αλλο το κινητο. ( ΔΕ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ) :D
 
Σε ευχαριστούμε που το έκανες...
Αλλά είναι απίστευτα επικίνδυνο και καλό είναι ούτε να ξαναγίνει.. αλλά ούτε και να βρει μιμητές.
 
Back
Top