Ασθένειες Δεν ξέρω τι είναι, αλλά κάτι έχει μου φαίνεται στην αμάρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ritz13
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Όχι, δεν έχω δοκιμάσει τίποτα από αυτά
Δοκίμασε τα για λίγες μέρες! Λίγες μέρες τσάι λίγες, μέρες μηλοξυδο, λίγες μέρες σκορδονερο ή και ρυζονερο! Ίσως δεις βελτίωση! 😉
 
Τα ποδαράκια του γιατί είναι έτσι; μήπως θέλει και περισσότερη καθαριότητα στο χώρο του για να έχουμε και καλύτερα αποτελέσματα στη θεραπεία που του κάνουμε γιατί θεραπεία σε βρώμικο χώρο είναι δώρο άδωρο συγγνώμη κιόλας που επεμβαίνω χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν ευχαριστώ
 
Τα ποδαράκια του γιατί είναι έτσι; μήπως θέλει και περισσότερη καθαριότητα στο χώρο του για να έχουμε και καλύτερα αποτελέσματα στη θεραπεία που του κάνουμε γιατί θεραπεία σε βρώμικο χώρο είναι δώρο άδωρο συγγνώμη κιόλας που επεμβαίνω χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν ευχαριστώ

Προφανώς εξαιτίας του προβλήματος που είχε, είχε λερωθεί και στα πόδια του, ο χώρος του καθαρίζεται επαρκώς αλλά το συμπέρασμα για βρώμικο χώρο εύκολα το βγάζεις συνονόματε.
 
Θοδωρή, θα σου γράψω τι θα έκανα εγώ..
Αν οι κουτσουλιές είναι φυσιολογικές και απλά υπάρχει ο ερεθισμός που βλέπουμε, θα χρησιμοποιούσα αυτό Apaisyl Bacteo Αντιβακτηριακή και Επουλωτική δράση | Pharmacy4u.gr η κάτι παρόμοιο.
Αν υπάρχει και θέμα με τις κουτσουλιές, θα έδινα cosumix plus.
ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ - Premier Shukuroglou - Προϊόντα Για Παραγωγικά Ζώα - Cosumix plus
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Back
Top