Γενικά Διαρρύθμιση κλουβιού Λίζας (πάροτλετ)

Καλησπέρα. Λοιπόν.. Δεν πήρα τίποτα χάχα. Βγήκα έξω και βρήκα κάποια πράγματα αλλά προστοπαρον δεν αγόρασα τίποτα καθώς πιστεύω είναι υπερβολή να αγοράσω τόσο καιρό πριν.. Μου είπαν ότι είναι σχεδόν 1ο μήνα και απογαλακτισετε διάβασα 2 μηνών... Επίσης θέλω όταν πάω να το πάρω να τον ρωτήσω τι να πάρω για να μην πάρω κάτι περιττό
 
Καλησπέρα. Έφτιαξα ένα δικό μου παιχνιδάκι για όταν έρθει η Λίζα σπίτι..
ΤΑ τρία μπαλάκια είναι από ένα άλλο παιχνίδι που έσπασε. Η κλωστουλες που βλέπετε πως κρέμονται είναι ο σπαγκος που τον άνοιξα για να μπορρι να τα δαγκώνει.. Υπάρχει πιθανότητα να το φάει και να πεθάνει; Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • received_2560421034222367.webp
    received_2560421034222367.webp
    141,5 KB · Προβολές: 9
Η ποτίστρα που φαίνεται στη φωτογραφία μια χαρά είναι για το συγκεκριμένο κλουβί. Οτιδήποτε άλλο θα σε δυσκολέψει στην τοποθέτηση γιατί τα κάγκελα είναι σε οριζόντια διάταξη. Επίσης χρησιμοποίησε βαμβακερό ή φυτικό σπάγγο για τις κατασκευές σου. Ο συγκεκριμένος δεν ξέρω κατά πόσο είναι ακίνδυνος για την υγεία των πουλιών.
 
Η ποτίστρα που φαίνεται στη φωτογραφία μια χαρά είναι για το συγκεκριμένο κλουβί. Οτιδήποτε άλλο θα σε δυσκολέψει στην τοποθέτηση γιατί τα κάγκελα είναι σε οριζόντια διάταξη. Επίσης χρησιμοποίησε βαμβακερό ή φυτικό σπάγγο για τις κατασκευές σου. Ο συγκεκριμένος δεν ξέρω κατά πόσο είναι ακίνδυνος για την υγεία των πουλιών.
Άρα να τον βγάλω αυτόν; Επίσης η κόλα είναι επίσης επικίνδυνη για τα πουλιά;
 
@Sissy Κυρία Σισσυ ένα πράγμα.. ΤΡΟΜΕΡΌ ΚΛΟΥΒΙ. Μόνο αυτό.. ΝΑ ρωτήσω το σκοινί στριμμενο που θα βρω να το αγοράσω; Έχετε μήπως κάποια φωτογραφία; Επίσης.. Όταν λέτε πατηθρες οριζόντια εννοείτε ή μια πάνω από την άλλη; Όπως κια στην φωτογραφία; Ευχαριστώ πολύ. Αύριο κιόλας πάω να το φτιάξω 😊
 
@Sissy αν μπορείτε απαντήστε μου το συντομότερο για να πάω να πάρω να πράγματα. Ευχαριστώ
 
@Tony Forpus όλο άμμο; Για ποια άλλη ιδέα; Επίσης αυτό το παιχνίδι είναι κατάλληλο; Να το πάρω
[automerge]1588587242[/automerge]
Παρακαλώ απαντήστε μου το συντομότερο γιατί είμαι στο Pet Shop
[automerge]1588587397[/automerge]
Τελικά θα πάρω αυτό
 

Συνημμένα

  • received_229432445054945.webp
    received_229432445054945.webp
    101,5 KB · Προβολές: 12
  • received_529303931097256.webp
    received_529303931097256.webp
    76,7 KB · Προβολές: 12
Back
Top