Αναπαραγωγή ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ..

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης toliasp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατάσταση
Κλειστό.
EE.SORRY ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΗ,ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ LINK ,MHN NOMIZETE OTI EINAI ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΕΝΟ... ΟΚ..
 
Το λινκ δεν ειδα για αυτό και το παρέθεσα. Πρέπει όταν μεταφέρουμε αυτούσια κείμενα (έστω και αν αυτό είναι αντικανονικό, αν δεν κάνω λάθος) να αναφέρουμε και την πηγή. Δεν νομίζω οτι έπρεπε να το διαγράψεις το μύνημα 😉
Φιλικά
 
ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΚΕΙΝΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ LINK,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΟΝOΜΑ ΚΑΙ LINK. ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΙΟΤΙ ΥΠΕΙΡΧΕ ΕΙΔΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΔΛΔ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΚΑΙΦΑΛΕΑ...
 
Κι εγώ συμφωνώ με τον Γρηγόρη ότι δεν έπρεπε να το διαγράψεις.
Εφ'όσον δεν το δημοσίευσες στην Ενότητα "Άρθρα μελών" μπορούσε να είναι αυτούσιο με την παράθεση λινκ.
Νομίζω.:)
 
Σ' αυτην την ενοτητα δημοσιευονται μονο αρθρα γραμμενα απο τα ιδια τα μελη...
 
''Σε περίπτωση που αντιγράφετε κάποιο κείμενο ή απόσπασμα κειμένου από άλλη ιστοσελίδα (site) * ή από κάποια άλλη έντυπη ή μη πηγή, θα πρέπει να αναφέρετε και την προέλευση του κειμένου στο τέλος του.''

''Τα μηνύματα θα πρέπει να είναι γραμμένα στα Ελληνικά και όχι greekglish. Μην γράφετε ΚΕΦΑΛΑΙΑ, ούτε τον τίτλο του μηνύματος αλλά ούτε και το περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Εκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το μήνυμα με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις''

PetBirds Forum - Κανόνες Λειτουργίας

Φιλικά
 
Το γνωρίζω Αναστασία μου, και μάλιστα το γράφω ότι εφ'όσον ΔΕΝ δημοσιεύθηκε εκεί, στην ενότητα αρθρων μελών, δεν χρειαζόταν να διαγραφεί.:)
 
Παιδια πολυς θορυβος για το τυποτα, λοιπον αν ο Inca ειχαι διαβασει πρωτα θα εβλεπε το λινκ.. Τι πρεπει να κανουμε τωρα δλδ για να καταλαβω οκ λαθος το εσβησα.. Τελος
 
Το λινκ δεν ειδα για αυτό και το παρέθεσα. Πρέπει όταν μεταφέρουμε αυτούσια κείμενα (έστω και αν αυτό είναι αντικανονικό, αν δεν κάνω λάθος) να αναφέρουμε και την πηγή. Δεν νομίζω οτι έπρεπε να το διαγράψεις το μύνημα 😉
Φιλικά

Το λινκ φαινόταν μόνο σαν τίτλος στο ποστ σου (αν άφηνες τον κέρσορα πάνω στον τίτλο το έβλεπες) και δεν φαινόταν μέσα στο άρθρο πουθενά.
Γρηγόρης
 
τελος παντων αυτην την στιγμη το εχω ακομα στην επικοληση, αν το βαλω θα μου πεις τωρα το εκανες, εγω το δοκιμασα και εμπενε στην σελιδα, καλο θα ηταν να μην επιμενεις απο την στιγμη που αρχικα μου ειπαισ οτι δεν το ειδες,τωρα το ειδες που το διεγραψα; Ε
 
σε λιγο θα μου πεις οτι το διαβασες κιολα και μεσα σε 5 δευτερολεπτα... Ελεος...
 
Διάβασε το μύνημα μου καλά! Λινκ μέσα στο ποστ δεν υπήρχε! Αν κάνεις ολόκληρο το κείμενο εσύ αντιγραφη δεν σου φταίω εγώ! Και να προσέχεις λίγο τους τρόπους σου, δεν βλάπτει.
 
να προσεχεις καλα αυτο που γραφω γιατι εχεις θημοση και δεν βλεπεισ καλα... Δες... Ε ΓΩ ΤΟ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΤΟ LINK ΔΕΝ ΥΠΥΡΧΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ...
 
ΕΣΥ ΚΑΝ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΓΝΩΜΗ; ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΘΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ...
 
Σας παρακαλω πολυ να μη συνεχιστει η συζητηση σε τετοια βαση και μεσα στο θεμα και να ληξει το ζητημα εδω. Δεν εχει κανενα οφελος για κανεναν ουτε για το φορουμ.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top