Διατροφή Είναι παπαρουνόσπορος;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ευα μου ο σκλαβενιτης πουλαει Chia seeds σε καλυτερη τιμη απο τα διαφορα βιολογικα και αξιζει να το αγοραζεις απο εκει. Ετσι μπορεις να τρως κι εσυ και το πουλακι σου. 🙂
 
Ευα μου ο σκλαβενιτης πουλαει Chia seeds σε καλυτερη τιμη απο τα διαφορα βιολογικα και αξιζει να το αγοραζεις απο εκει. Ετσι μπορεις να τρως κι εσυ και το πουλακι σου. 🙂
Σ'ευχαριστώ Τόνια μου! Εντάξει για τα πουλάκια για τα πουλάκια εγώ δεν θέλω.😛
 
Εύα μου. Από την στιγμή που το σακουλάκι δεν είχε κάποιο ταμπελάκι επάνωκαι επειδή πιστεύω πως μια αμφιβολία μέσα σου την έχεις..άνοιξε τον κάδο απορριμάτων και φτου! σιγά.. Τι είχες τί έχασες! Και από Δευτέρα.. Πας πάλι για ''σίγουρα'' ψώνια πλέον!👍
..my opinion .
 
Παντως προσωπικα δεν θα τα επαιρνα απο Pet shop τα μπαχαρικα.
Καλυτερα αλλη φορα να το παρεις απο ενα μαγαζι με μπαχαρικα, βιολογικα ή σουπερ μαρκετ για να ξερεις τι παιρνεις.
Ποσο καλοσυντηρημενα να τα εχουν (στα πετ σοπ);
 
Εγω παντως χθες μετα τη φωτογραφιση εφαγα λιγο παπαρουνοσπορο μια ζαλαδα την ειχα
Άστο η ζάλη σου δεν ήταν απο τον παπαρουνοσπορο γτ ίσα ίσα βοηθάει στις ζαλάδες δεν τις προκαλεί..

Καλυτερα αλλη φορα να το παρεις απο ενα μαγαζι με μπαχαρικα, βιολογικα ή σουπερ μαρκετ για να ξερεις τι παιρνεις.
Αν απευθύνεσαι σε εμένα, ας το πω και Τρίτη φορά, δεν είχα σκοπό να πάρω παπαρουνοσπορο κατά λάθος το πήρα!
 
Αν απευθύνεσαι σε εμένα, ας το πω και Τρίτη φορά, δεν είχα σκοπό να πάρω παπαρουνοσπορο κατά λάθος το πήρα!

Ναι μα δεν λεω μονο για τον παπαρουνοσπορο..
Ειπες οτι ηθελες να παρεις σπορους chia , η αποψη μου ειναι η ιδια :)
 
Ναι μα δεν λεω μονο για τον παπαρουνοσπορο..
Ειπες οτι ηθελες να παρεις σπορους chia , η αποψη μου ειναι η ιδια :)
Εννοείται συμφωνώ χίλιες φορές τα βιολογικά παρά απο τα πετ σοπ!
 
Back
Top