Γενικά Επιτελους δυο θηλυκα Java Sparrows

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mpikis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τι πρόβλημα μπορεί να προκαλούσα αν συνέχιζα;Να ξέρω αν είναι να κάνω φασαρία στο πετ σοπ! Τελικά 3 μέρες το έδινα!

To proto problima pou BORI na exeis einai na xalas tin chlorida sta entera tou pouliou, to pouli ksekinisi na exei diarria kai xanei ygrasia kai ousies kai adynatisi mexri thanato.

Deftero afou katastrepseis ta KALA BAKTERIA sta entera bori na pane stis thesis tous kalous bakteries MYKITES, pou tha broun ta katalili thesis na fitreboune afou den exei Bakteries pou tous elenksoune.

Trito to pharmako pai sto aima kai bori na kanei simia sto sikoti kai sta nebra.

Tetarto an ksekinisis mia therapia gia ta kako bakteria me ena Antibiotiko kai den kratas tis sostes dosologies panta kindinebeis na ektrefeis mia SUPER BAKTERIA pou sfiaxni antistasis gia to antibiosei. Stin periptosei pou prepei na kaneis therapia logo arostia den pianei i Antibiosei.

Gia afto apofefgoume na dinoume Antibiosei xoris logo i proliptiko.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Exείς δίκιο αλέξανδρε αλλα εγω το πήρα αυτό το φάρμακο για προβιωτικό.. Ετσι μου το πούλησαν... Δηλαδή αν τους έλεγα αντιβίωση μπορεί να μου έδιναν αυγοτροφη... 😡
 
Από το μαγαζί που σου είχε πουλήσει το αρσενικό πιγκουινάκι για θηλυκό πήρες και το φάρμακο; :D
 
Πω ρε τι πάθαμε παλι... Δε μπορείς να εμπιστευτείς κανέναν...
Αυτό ξαναπέστο. Γιαυτό σε ότι μας δίνουν και δεν το γνωρίζουμε καλό είναι να το ελέγχουμε. Με το internet πλέον είναι πανεύκολος ο έλεγχος για οποιοδήποτε προϊόν και τα συστατικά του.
 
Μα Βασιλή τι ζήτησα; Διάβασα εδώ στο φόρουμ οτι καλό θα ήταν να χορηγήσουμε προβιωτικό και μετα βιταμίνες κατα τη διάρκεια της καραντίνας...Αυτο και έκανα.. Πήγα σε ενα πετ σοπ και ζήτησα προβιωτικο.. Και μου έδωσαν αντιβίωση.. Τα συμπεράσματα δικά σας... Και αν δεν ήσουν εσύ και ο Αλέξανδρος ακομα θα το χορηγουσα και θα πίστευα οτι κάνω το καλύτερο για τα πουλάκια μου!
 
Bassili se afti tin periptosei, kata tin gnomi mou o Alexandros/Mpikis den ftei. Afto einai katharo ena problima tou Pet-Shop. An ta poulane kati, tha perimeno na kseroune ti poulane kai oxi na dinoune afto pou tous simferi. Kai an den exoune Probiotiko, na poune "Signomi den kseroume i den exoume".
 
Παρεξήγηση.Δεν φταίει ο πελάτης αυτό είναι σίγουρο. Το petshop φταίει αφού άλλο του ζήτησε και άλλο πήρε. Απλά επειδή αυτή η κατάσταση είναι γενική στην Ελλάδα, όλοι να ξέρουν τα πάντα και τελικά να μην ξέρουν την τύφλα τους (για τους μαγαζάτορες αναφέρομαι), γιαυτό πρέπει να ελέγχουμε τα πάντα μόνοι μας.
 
Back
Top