Φροντίδα Ζητώ πληροφορίες για τη φροντίδα African grey zako

kiriakos101

PB New Member
Εγγραφή
13 Απρ 2020
Μηνύματα
2
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπερα απεκτησα πριν 2 μερες παπαγαλο african grey zako θελω να μου πειτε πληροφοριες για τροφη, πως θα ηρεμησει και ποτε περιπου,τη κλουβι να παρωκαι ποτε μπορω να τον βγαζω εκτος κλουβι να νιωθει ανετα, σας ευχαριστω
 
Απο που τον απέκτησες και πόσο; Επιτρέπεται να πεις. :) Τι ηλικία έχει, φοράει δαχτυλίδι και τι γράφει; Είναι ήμερος, ταισμένος στο χέρι;

Για κλουβί, όσο πιο κοντά σε κάτι τέτοιο, τόσο καλύτερα.
 
Απο που τον απέκτησες και πόσο; Επιτρέπεται να πεις. :) Τι ηλικία έχει, φοράει δαχτυλίδι και τι γράφει; Είναι ήμερος, ταισμένος στο χέρι;

Για κλουβί, όσο πιο κοντά σε κάτι τέτοιο, τόσο καλύτερα.
[automerge]1586879717[/automerge]
Δν ξερω ηλικια μου το χαρισαν το ειχε ενας κυριος που ηταν μηνες στο νοσοκομειο και στο τελος κατεληξε και το χε παρει η αδερφη του και δν μπορουσε να το κρατησει και μου το χαρισε, δεν ξερω λεπτομερειες αλλα ηταν μεγαλοι ανθρωποι που τ ειχαν δν νομιζω να ασχολιοντουσαν και πολυ, απο χθες τ βραδυ και σημερα το ταιζω με το χερι καθαρισμενα φυστικια αιγινης και τρελενεται πολυ... Και αρχισε να λεει μερικες λεξεις... Το εβαλα και στο παραθυρο να βλεπει εξω και του μιλαω και του εχω βαλει μουσικη. Ειδα οσο μπορω να που ειδα στο δακτυλιδη γραφει 16...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top