Φροντίδα Ηρεμεί ο παπαγάλος αν του πάρεις παρέα;

Ειχα δοκιμασει καποια, τα ειχα παρει 5 ευρω το ενα, με την μια εσπασε την φωλια τους και μετα διελυσε την γεμιση, δεν εχω δει καποιους να πουλανε για μεγαλους παπαγαλους, ολα οσα εχω δει ειναι μαλλον για μικρους
Ξερεις οταν κατι εχει 10 ρικο + δυσκολα το δινεις ιδιως οταν δεν στο εχει συστησει καποιος οτι ειναι αντοχης και ειδικα στα πετ , ασχετοι ειναι

Άρα και πάλι καταλήγουμε στα κουκουνάρια. :D
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
εδω ενα απογευμα με τον Τουκη. Παρεμφερες προγραμμα εχει και το πρωι!:D στο 4 -4.30 λεπτο αρχιζει και λεει το ντουντουνι Μου! το Μου το προσθεσε μονος του! Αρε Τουκη γλωσσοπλάστης εγινες!
 
17 μηνων Ηλεκτρα!
οχι ακομα, λες να ειναι κοριτσι; 🙄👎
Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά έτσι πιστεύω.
Το ρινγκνεκ που είχα εγώ σε τέτοια ηλικία άρχισε να εμφανίζει κάτω απο το ράμφος το δαχτυλίδι και μάλιστα τότε ήμουν σιγούρη ότι είναι κορίτσι και είχα τρομάξει ότι κάτι έπαθε και μαύρισε εκεί 😀!
 
Τα αγορια λενε οτι ειναι ομιλητικα, τρομαζω με την σκεψη ποσα θαλεγε ακομα... Αν τελικα ειναι κοριτσι! Παντως το κεφαλι του δεν ειναι στρογγυλο επανω αλλα ισιωνει, ειναι στα χαρακτηριστικα του αγοριου δηλαδη! τι να πω!
 
Τα αγορια λενε οτι ειναι ομιλητικα, τρομαζω με την σκεψη ποσα θαλεγε ακομα... Αν τελικα ειναι κοριτσι! Παντως το κεφαλι του δεν ειναι στρογγυλο επανω αλλα ισιωνει, ειναι στα χαρακτηριστικα του αγοριου δηλαδη! τι να πω!
Ναι στην συμπεριφορά μου θυμίζει κι εμένα αγοράκι αλλά δεν ξέρω. Μήπως στους Αλεξανδρινούς βγαίνει αργότερα το δαχτυλίδι;
 
Πρεπει να του τραβηξω φτερο Μαρια μου και δεν θελω μετα να με δαγκωνει περισσοτερο! Με εχει άχτι που τον κουκουλωνω το βραδυ, φαντασου με το καλημερα το πρωι στις 7 με υποδεχεται μερικες φορες με δαγκωνια στα καγκελα! Μετα που τρωω διπλα του αρχιζει τα τσιου τσιου για να του δωσω φαγητο!
 
Back
Top