Γενικά Η νεα απασχοληση του Μαριου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sissy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Χα! Στο 0.47 και 0.46 ειναι στα καλυτερα του.Χαιρεται πολυ που το παιρνει πισω . Να ξερεις οτι του... μιλαει!Για καποιο λογο,(ισως του ηχου) το θεωρει του..χεριου του μεν φιλο του δε.
 
... Εχω καταλαβει καθαρα πια πως δοκιμαζει καποια φρουτα, προκειμενου να... Ξεμπερδευει μαζι μου).
Να το εξηγησω λιγο... Καθε πρωι τον εχω στο χερι μου και για αρκετη ωρα τρωμε παρεα φρουτα η' λαχανικα (:Big Grin:το τι φρουτο εχω φαει, δεν περιγραφεται παιδια!) Το καλο ειναι πως τα τρωει και μονος του στο κλουβι του (αργοτερα)
 
Χα χα! Το κουρδιστό παπαγαλάκι! Σαν να δουλεύει με duracel είναι, όταν περπατάει! Είναι απολαυστικότατος Σίσσυ μου! Και πάλι να τον χαίρεσαι και να του δώσεις ένα μεγάλο φιλί από μένα! ΜΑΡΙΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Ο μικρος 'αγαπησε' ενα κομματι ναυλον, το στερεωνω στην πλατη του κλουβιου του με μανταλακια (προστατευω ετσι τον τοιχο απο τις τροφες που πεταγονται εκτος κλουβιου) Το εβγαλα για να το πλυνω και... Δειτε αντιδραση:D
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Από το 2009 μέχρι σήμερα και ανά εποχές όλο και βρίσκει ''νέες'' απασχολήσεις.
Την τελευταία του απασχόληση δεν την είχα πάρει χαμπάρι. Το πρωί όταν τους κόβω λαχανικά τον έχω πάντα έξω τον κύριο και αλωνίζει κυρίως με τις σακούλες του...
Το τελευταίο διάστημα ή η ώρα στο ρολόι μου πήγαινε λάθος ή το έβρισκα σταματημένο!
Άργησα να καταλάβω πως όση ώρα κόβω τα λαχανικά τους το μαριόνι δεν ασχολείται μόνο με το μπρασελέ αλλά μπαινόβγαζε και γύριζε και το ''κουρδιστήρι'' έτσι ώστε το ρολόι να δείχνει άλλα αντί άλλων😛🙄
tinypic-no-longer-available.jpg
 
Τελειος είναι! Πανούργος με γλυκο βλεμματακι, οχι με το υπουλο ''αστο κατω είναι δικο μου'' που πέρνει ο δικος μου, οταν του παρεις οτιδηποτε απο το κλουβί του, ειδικα την μια απο τις δυο κουνιες του...
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Σε λιγο θα γινει πατερας και ακομα να σοβαρευτει...
Λοιπόν αυτό είναι ένα θέμα, άσχετα με το αν εγώ δεν θέλω θηλυκιά μωρά κτλ... Έχω την αίσθηση για να μην πω βεβαιότητα, πως πρέπει να γεννήθηκε 😛γεροντοκόρος... Οι ορμόνες του 😉... (που είχε πει και η Πατρίτσια...) 😀!
 
Απαιτητικός με τα πράγματά του...
Πολύ καλό το επίπεδο εξοικείωσης που έχετε... μπράβο σας!
Στο βίντεο πρέπει να είναι 9 μηνών, που να μας δεις τώρα Γιάννη! Κάθε πρωί ανεβαίνει στο χέρι μου ώστε να πάμε στο ντουλάπι να διαλέξουμε ποτήρι για να κάνουμε καφέ-καφέ! Μέσα ρίχνουμε και. Γάλα-γάλα! 😛
 
Τελικά Σίσσυ, θα του παρεις θηλυκό για παρέα; Αναρωτιόμουν, μηπως αν ζευγαρώσει του περάσουν ή του βελτιωθούν τα ψυχολογικά...
 
Back
Top